logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Advantech Poland na dłużej w Ideal Distribution Center

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Advantech Poland przedłużyła umowę najmu 2400 m kw. w Ideal Distribution Center w Warszawie. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

   Firma Advantech Poland jest światowym liderem w produkcji automatyki przemysłowej. Oferta obejmuje nie tylko produkcję, ale również kompleksową integrację systemów, sprzętu, oprogramowania, systemy wbudowane oraz globalne wsparcie logistyczne. W Ideal Distribution Center firma wynajmuje 1430 m kw. powierzchni magazynowej i 950 m kw. biurowej.

- Warszawa jest dla nas strategicznym rynkiem, gdzie pracujemy z kluczowymi klientami, w szczególności z regionu CEE. Wśród wielu czynników, które przemawiały za pozostaniem w parku Ideal Distribution Center, była sprawdzona lokalizacja z dogodnym dojazdem dla pracowników oraz partnerów biznesowych. Po analizie dostępnych ofert rynkowych, propozycja firmy CBRE Global Investors była dla nas optymalna - mówi Przemysław Nawrocki, Operations Manager w firmie Advantech Poland.

   Ideal Distribution Center to kompleks, który łączy funkcję magazynowo-biurową, wybudowany w formacie Small Business Unit na warszawskim Okęciu. Park położony jest około 5 km od drogi ekspresowej S8 oraz około 3,5 km od drogi ekspresowej S2, zapewniając dogodny dostęp do autostrady A2 (Berlin-Poznań-Warszawa). Lokalizacja parku umożliwia sprawny dostęp do Trasy Krakowskiej (drogi krajowej nr 7) oraz Trasy Katowickiej (drogi krajowej nr 8). Właścicielem kompleksu jest CBRE Global Investors.

- Klienci są fundamentem działalności firmy i dlatego budujemy z nimi długotrwałe relacje oraz staramy się dostarczyć jak najlepsze rozwiązania, które odpowiadają ich potrzebom i wspierają rozwój biznesu. Cieszymy się, że firma Advantech po raz kolejny obdarzyła nas zaufaniem i zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu w parku Ideal Distribution Center - powiedziała Hanna Choszczyk, Key Account Manager dla portfela nieruchomości magazynowych należących do CBRE Global Investors.

- Najemca poszukiwał nowoczesnej powierzchni SBU w okolicach Okęcia, aby kontynuować świadczenie usług dla swoich klientów. Po zapoznaniu się z ofertą dostępną na rynku, firma Advantech Poland zdecydowała się na przedłużenie obecnej umowy i kontynuowanie wieloletniej współpracy z CBRE Global Investors - mówi Miłosz Borkowski, doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Ostatnio zmieniany czwartek, 20 wrzesień 2018 15:01

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj