logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Szymon Bielas - CEO DB Schenker North&East Europe

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Szymon Bielas Szymon Bielas

Szymon Bielas pełni obowiązki prezesa DB Schenker klastra Europy Północno-Wschodniej (NEE) od 1 lutego 2019 r. do czasu podjęcia przez Radę Nadzorczą decyzji w sprawie powołania prezesa.

Pracę w Schenker Sp. z o.o. rozpoczął w 2012 roku jako CFO spółki, następnie w 2017 roku objął stanowisko CFO klastra Europy Północno-Wschodniej. Od maja 2017 jest również wiceprezesem nowej spółki z grupy DB Schenker Technology Center w Warszawie.
Od ponad 18 lat związany zawodowo z branżą TSL. Przez prawie 11 lat pracował w firmie Fiege, najpierw jako CFO w Polsce, następnie na Ukrainie jako CFO i zastępca dyrektora generalnego, po czym w roku 2010 objął stanowisko CFO w regionie Europy Centralnej i Wschodniej (CEE).
Szymon Bielas ukończył studia inżynierskie z zakresu zarządzania jakością na Politechnice Łódzkiej oraz finanse i bankowość w Szkole Głównej Handlowej. Ukończył korporacyjny program "Step Forward”, dedykowany dla managerów wysokiego szczebla w DB Schenker.
Pasjonuje się historią, filmem i nowymi technologiami. Wśród wartości, które najbardziej ceni, jest uczciwość i szacunek dla drugiego człowieka.

Ostatnio zmieniany czwartek, 14 luty 2019 09:10

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj