logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Kuehne + Nagel uruchamia KN Pledge, pierwsze rozwiązanie online z gwarantowanym czasem dostawy w morskim transporcie kontenerowym

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Dzięki najnowszemu rozwiązaniu, Kuehne + Nagel jest pierwszym na rynku dostawcą usług logistycznych, który oferuje rozwiązanie online dla przesyłek pełnokontenerowych (FCL). Rozwiązanie obejmuje gwarantowany czas realizacji transportu, stuprocentową gwarancję zwrotu pieniędzy rozszerzoną odpowiedzialnością za towar, natychmiastową wycenę oraz równoważenie pozostawianego śladu węglowego. 

Nawet na dzisiejszym nowoczesnym rynku frachtowym mogą wystąpić opóźnienia. Powodów jest wiele: kongestia, niekorzystne warunki pogodowe i opóźnione połączenia tranzytowe pozostają regularną przyczyną zakłóceń w łańcuchu dostaw. Rozwiązanie KN Pledge gwarantuje czas realizacji transportu pełnokontenerowego, obejmując wszystkie kombinacje dostaw - zaczynając od port-to-port, kończąc na door-to-door. Jeśli jakiekolwiek opóźnienia okażą się nieuniknione, klienci, którzy zarezerwowali transport, nie poniosą żadnych kosztów.
Rozwiązanie obejmuje rozszerzoną odpowiedzialność za ładunek z szerokim zakresem przyczyn i szkód  w wysokości do 100 000 USD za każdy transportowany kontener. Rozszerzona odpowiedzialność pokrywa, między innymi: pożary, eksplozje, naturalne niebezpieczeństwa oraz akty wojny i strajki w ramach klauzul o wojnach i strajkach. Ponadto, klienci korzystający z rozwiązania KN Pledge przyczyniają się do równoważenia wpływu ich transportu na środowisko naturalne.
Kuehne + Nagel rekompensuje pozostawiany ślad węglowy poprzez wkład w rozwój czterech projektów przyrodniczych w Indonezji, Kenii i Peru. Kuehne + Nagel obsługuje ponad 63 000 połączeń i oferuje ponad 750 wypłynięć tygodniowo. Ponad 7 500 doświadczonych ekspertów dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższą niezawodność obsługi w oparciu o informacje aktualizowane w czasie rzeczywistym, dostarczane przez inteligentną platformę Sea Explorer.
KN Pledge jest dodatkowym rozszerzeniem w zakresie wycenienia, zlecania i śledzenia przesyłek. Klienci mają dostęp do natychmiastowych, w pełni zautomatyzowanych ofert, z możliwością rezerwacji transportów pełnokontenerowych i monitorowania swoich ładunków z pozycji jednej platformy.

- Jesteśmy dumni z faktu, że jako pierwsze przedsiębiorstwo logistyczne zapewniamy naszym klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązanie. KN Pledge to wyjątkowa platforma, która umożliwia naszym klientom otrzymywanie wycen dla transportu pełnokontenerowego w dodatku do rezerwowanych przewozów drobnicowych w kilka sekund - od dowolnego punktu na świecie do innej dowolnej lokalizacji z gwarantowanym czasem transportu. Ponadto, w Kuehne + Nagel rekompensujemy pozostawiany ślad węglowy dla każdej pełnej przesyłki kontenerowej - mówi Otto Schacht, członek zarządu Kuehne + Nagel International AG, odpowiedzialny za transport morski.

Ostatnio zmieniany wtorek, 16 kwiecień 2019 10:00

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj