logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Konkurs "ProLogis Najlepszym" rozstrzygnięty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ProLogis, wiodący globalny dostawca obiektów dystrybucyjnych, w Konkursie "ProLogis Najlepszym", nagrodził Mariusza Baranowskiego i Natalię Majewską za Najlepszą Pracę Magisterską i Najlepszą Pracę Licencjacką Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu.

Konkurs "ProLogis Najlepszym" organizowany jest od czterech lat wspólnie z Wyższą Szkołą Logistyki z Poznania. Ideą konkursu jest promowanie ambitnych i twórczych autorów prac dyplomowych, przyszłych specjalistów w dziedzinie logistyki. ProLogis wspiera najlepszych studentów, gratyfikując ich za wysiłek włożony w studia i pisanie prac dyplomowych.
W ramach konkursu przyznaje stypendia w wysokości 4 000 złotych dla autorów najlepszej pracy licencjackiej i magisterskiej. To także szansa dla studentów na zaprezentowanie swoich osiągnięć i umiejętności przyszłym pracodawcom.

Najlepszą pracą magisterską WSL została praca Pana Mariusza Baranowskiego pod tytułem "Sposoby pakowania i zabezpieczenia ładunków z owocami" napisana pod kierownictwem prof. zw. dr. hab. Andrzeja Korzeniowskiego.
W konkursie na najlepszą pracę licencjacką WSL 2008/2009 zwyciężyła praca Pani Natalii Majewskiej pod tytułem "Infrastruktura turystyczno-rekreacyjna w otulinie aglomeracji poznańskiej na przykładzie Rynny Kórnicko-Zaniemyskiej" napisana pod kierownictwem doc. dr. Zbyszko Pawlaka.
Pamiątkowe dyplomy oraz stypendia trafiły do zwycięzców 15 maja podczas III Naukowej Konferencji Logistycznej WSL FORUM 2009.

 

- ProLogis najlepszym - to najbardziej prestiżowy konkurs organizowany cyklicznie w Wyższej Szkole Logistyki. Skłania on młodych ludzi do rozwoju naukowego oraz wprowadza pewnego rodzaju adrenalinę przed ogłoszeniem wyników, w duchu pozytywnej rywalizacji świeżo upieczonych absolwentów. Dzięki wsparciu tak znakomitego partnera jak ProLogis od lat możemy wspólnie promować najlepsze prace dyplomowe doceniając wysiłek autorów oraz dając im szansę na łatwiejszy start w życiu zawodowym - powiedział Wojciech Zalewski, rzecznik prasowy WSL.

- Inwestowanie w rozwijającą się dziedzinę wiedzy i praktyki, jaką jest współczesna logistyka jest naszym obowiązkiem. Cieszymy się, że studenci tak chętnie angażują się w projekt i udowadniają nam, że można w sposób odkrywczy, nowatorski i ciekawy przedstawiać zagadnienia związane z przedmiotem swoich studiów. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli swoje prace w konkursie za zaangażowanie - zapewniam, że wybór najlepszych prac nie był łatwy - powiedziała Marta Tęsiorowska, Vice President Marketing & Communications ProLogis Central & Eastern Europe.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było zgłoszenie studenta do konkursu i uzyskanie przez niego średniej ocen powyżej 5,0 za pracę magisterską lub licencjacką i jej obronę. Pod uwagę brano kryteria dotyczące m.in. zgodności treści pracy z tematem zawartym w jej tytule, merytoryczną zawartość, poprawność języka, sposób wykorzystania materiałów źródłowych i dostępnych publikacji. Nad przebiegiem konkursu czuwała Komisja złożona z przedstawicieli Wyższej Szkoły Logistyki oraz przedstawiciela Samorządu Studenckiego WSL i firmy ProLogis.

Szczegółowe informacje o konkursie są dostępne na stronie: http://www.prologisnajlepszym.pl/

Ostatnio zmieniany piątek, 15 maj 2009 12:51

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w…

PKN ORLEN rusza z budową własnej sieci ładowarek elektrycznych w Polsce

Koncern rozpoczyna pilotażowy projekt instalowania szybkich ładowarek do samochodów elektrycznych na swoich stacjach paliw. Właśnie...

Poczta Polska S.A. i PKP S.A. chcą współpracować na rzecz…

Poczta Polska S.A. i PKP S.A. chcą współpracować na rzecz rozwoju logistyki

Dwie z największych spółek Skarbu Państwa: PKP S.A. i Poczta Polska S.A. podpisały list intencyjny...

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj