logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Sprawdź, czy sprostasz wyzwaniom Dużych Przedsiębiorstw! Polecamy!

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

 

Partnerzy Space3ac Intermodal Transportation: Grupa LOTOS, Orange Polska, OT Logistics, Port Gdańsk, Port Gdynia i Instytut Morski czekają na Ciebie i Twój projekt.
Organizowany przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną akcelerator Space3ac Intermodal Transportation ruszył z rekrutacją do drugiej rundy.
Startupy, firmy i zespoły do 31 października mogą zgłosić się do Programu, który wspiera innowacyjne rozwiązania wykorzystujące między innymi telekomunikację, nawigację satelitarną, obserwację Ziemi i zintegrowane aplikacje.

Dzięki zaangażowaniu mentorów i ekspertów w kursie akceleracyjnym, a także wsparciu finansowemu (ok. 150 000 PLN na jeden projekt), Uczestnicy Space3ac Intermodal Transportation otrzymują szansę zrealizowania swych projektów dla dużych firm, z którymi trudno byłoby im podjąć współpracę w innych okolicznościach.

Na Uczestników czeka kilkanaście wyzwań - czyli zadań do wykonania, przygotowanych przez Partnerów Programu. Wybierz swoje wyzwanie, zrób świetny projekt i sprzedaj go dużej firmie!

Wejdź teraz na stronę internetową www.space3.ac, zapoznaj się z wyzwaniami i zgłoś się do Space3ac Intermodal Transportation!

>>DODATKOWA INFORMACJA<<

Masz pytania dotyczące wyzwań, chcesz porozmawiać z przedstawicielem Dużego Przedsiębiorstwa lub Organizatorami programu? Nie wiesz jak dobrze przygotować zgłoszenie?

Wykorzystaj jedyną okazję i spotkaj się z nami 13 października w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym (Budynek B, sala 002).

Podczas Spotkania Organizacyjnego, między innymi:
- Poznasz Organizatorów akceleratora i zapytasz ich o wszystko, co chciałbyś wiedzieć o Space3ac Intermodal Transportation,
- Będziesz miał okazję porozmawiać z przedstawicielami: Instytutu Morskiego, Grupy LOTOS, OT Logistics, Portu Gdańsk i Portu Gdynia i PZU Lab,
- Dowiesz się, jak krok po kroku przygotować zgłoszenie do akceleratora.

Nie zwlekaj, liczba miejsc ograniczona!

ZAPISZ SIĘ

Ostatnio zmieniany piątek, 13 październik 2017 08:08

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express wspiera kampanię Potencjalnie (nie)Bezpieczni

DHL Express (Poland), będący dostawcą międzynarodowych usług ekspresowych, wspiera kampanię społeczną popularyzującą tematykę bezpieczeństwa internetowego...

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Amica z tytułem Supply Chain Designer 2017

Najwyższy w Polsce, 46-metrowy magazyn wysokiego składowania Amica został wyróżniony nagrodą główną - Supply Chain...

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Młodzi logistycy czekają na wyniki drugiego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej

Zakończył się drugi etap jubileuszowej X Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj