logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

TNT EXPRESS operatorem logistycznym roku 2007

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
TNT Express Poland został laureatem Złotego Godła w programie Operator Logistyczny Roku 2007. Już drugi rok z rzędu TNT zostało uznane najlepszą firmą kurierską w Polsce i zarazem liderem rodzimej branży transportowo-logistycznej.

Celem programu badawczego Operator Logistyczny Roku jest wskazanie najlepszych praktyk w logistyce, możliwość dokonywania porównań do osiągnięć najlepszych firm, zdefiniowanie przyczyn powodzenia w walce konkurencyjnej, wyróżnienie najlepszych operatorów usług logistycznych. Zwycięzca wyłaniany jest w drodze badań opinii klientów firm transportowych, logistycznych i spedycyjnych.

­- TNT Express Worldwide Poland to pierwsza firma w historii programu, która obroniła miejsce lidera w rankingu najwyżej przez klientów cenionych firm logistycznych w Polsce – mówi Piotr Szreter z Data Group Consulting. - TNT Express wyróżnia się nie tylko zaufaniem klientów, ale także doskonałymi wynikami finansowymi, zajmując w ostatnich latach najwyższe miejsca w rankingu Top 500 (badanie najefektywniej zarządzanych firm transportowo-logistycznych, obejmujące 500 podmiotów branży).

Powtórne miano Operatora Logistycznego Roku potwierdza skuteczność przyjętej przez TNT strategii i żelazną konsekwencję w jej realizacji.
- Mam szczególnie na myśli dynamiczny rozwój spółki na bazie organicznego wzrostu, który zapewnia klientom niezachwianą jakość świadczonych usług. TNT od lat aktywnie wpływa na kształtowanie standardów branży, nie tylko poprzez oferowanie najwyższej jakości, ale przede wszystkim poprzez określanie kierunków rozwoju usług ekspresowego przewozu - począwszy od wprowadzenia wiele lat temu na rynek usług ekonomicznego transportu drogowego, zaproponowania kompleksowej oferty usług specjalnych, czy też ostatnio zaoferowania klientom najszerszej oferty gwarantowanych doręczeń porannych – mówi Robert Mianowski, Dyrektor Generalny TNT Express Poland.

W tegorocznej, szóstej edycji programu Operator Logistyczny Roku analizie poddano kilkadziesiąt wiodących firm rynku transportowo-logistyczno-spedycyjnego w Polsce. Badanie, które przeprowadzono metodą wywiadów telefonicznych na reprezentatywnej próbie klientów, przyniosło wiele interesujących informacji o trendach na rynku logistycznym. Według Piotra Szretera wyniki badań wskazują na to, że firmy, które obecnie skutecznie podejmą rywalizację na rynku logistycznym, na długie lata zapewnią sobie przewagę nad mniej sprawnymi konkurentami. A to za sprawą gwałtownie rosnącego zapotrzebowania na usługi, któremu wielu konkurentów nie jest dziś w stanie sprostać.

Ostatnio zmieniany środa, 12 grudzień 2007 11:41

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym…

Toyota Motor Europe i Dassault Systèmes wspólnie pracują nad cyfrowym marketingiem nowej generacji

Firmy Dassault Systèmes i Toyota Motor Europe podpisały trzyletnią umowę, w ramach której będą pracować...

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska i KAS zawarły porozumienie w sprawie współpracy

Poczta Polska zawarła porozumienie z Krajową Administracją Skarbową Ministerstwa Finansów dotyczące współpracy w zakresie odprawy...

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska wynajmuje powierzchnię na terenie portu w Düsseldorfie

Neska, Schiffahrts- und Speditionskontor GmbH, opracowuje zorientowane na klienta rozwiązania w zakresie obsługi przeładunku drobnicy...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj