logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Weź udział w wyjątkowych szkoleniach! Polecamy!

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowych szkoleniach stacjonarnych, przygotowanych na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Już w marcu można wziąć udział w trzech z nich, poświęconych wykorzystaniu standardów GS1, wdrożeniu etykiety logistycznej i weryfikacji jakości kodów kreskowych.

W poniedziałek, 5 marca, odbędzie się szkolenie pt. "Znakowanie i dystrybucja produktów w oparciu o standardy GS1". Szkolenie obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad wdrożenia tych rozwiązań w firmie. Uczestnicy posiądą wiedzę na temat zasad wykorzystywania odpowiednich symbolik kodów kreskowych, prawidłowego znakowania produktów oraz wytycznych rynkowych w zakresie zmian numerów.
Dzień później, 6 marca, można wziąć udział w szkoleniu poświęconemu etykiecie logistycznej. "Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce" dostarczy kompendium wiedzy na temat zasad poprawnego wdrażania systemów identyfikacji i gromadzenia danych w standardach GS1 oraz wymagań sieci handlowych.
W środę, 7 marca, warto przyjechać na szkolenie specjalistyczne, dotyczące weryfikacji jakości kodów kreskowych na bazie wymagań rynku, norm ISO i wytycznych GS1. Jakość kodów kreskowych na produktach to jedno z podstawowych kryteriów stawianych przez sieci handlowe swoim dostawcom. Spełnienie wymogów jakościowych od strony zgodności z normami ISO, standardami GS1 czy wewnętrznymi wytycznymi sieci, pozwala uniknąć strat finansowych i opóźnień.

Wszystkie zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami w oparciu o przykłady wdrożeń rynkowych i odbędą się w Centrum Szkoleniowym Instytutu Logistyki i Magazynowania, ul. Estkowskiego 6, Poznań. Szkolenia są płatne, ale przewidziano atrakcyjne rabaty.

Ostatnio zmieniany piątek, 16 luty 2018 14:31

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj