Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: ALL Wincanton - konkurs logistyczny dla studentów

ALL Wincanton - konkurs logistyczny dla studentów 12 lata 3 miesiąc temu #2164

Witam,

W imieniu Naukowego Koła Logistycznego DIALOG i firmy Wincanton, chcielibyśmy zaprosić wszystkich studentów do udziału w II edycji ALL Wincanton. Jest to konkurs sprawdzający wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Do rozgrywek II edycji ALL Wincanton mogą przystąpić maksymalnie 5-osobowe zespoły, złożone ze studentów polskich uczelni wyższych. Warto się spieszyć – rejestracja trwa tylko do 20 października! Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie konkursu http://www.allwincanton.pl/.

ALL Wincanton będzie przebiegać w czterech etapach, z których pierwsze trzy odbędą się wirtualnie – zespoły uczestników będą rozwiązywać studia przypadków umieszczone na stronie internetowej konkursu (http://www.allwincanton.pl/).

Finał rozgrywek odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2010 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Podczas konferencji 6 najlepszych zespołów rozwiąże ostatnie zadanie, a następnie weźmie udział w sesjach warsztatowych i aktywnościach integracyjnych. Najlepszy zespół zostanie nagrodzony płatnymi stażami zawodowymi w firmie Wincanton.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową ALL Wincanton (http://www.allwincanton.pl/), gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkursu, takie jak regulamin, harmonogram rozgrywek oraz wspomniany formularz rejestracyjny.

Zapraszamy także do dołączenia do naszej grupy na Goldenline:
www.goldenline.pl/mikroblog/all-wincanton
i do naszego profilu na portalu Facebook:
www.facebook.com/#!/pages/ALL-Wincanton/164407484663

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy ALL Wincanton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.116 s.