Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Firmy kurierskie, administracja

Firmy kurierskie, administracja 1 rok 3 miesiąc temu #10758

Witam, piszę pracę licencjacką na kierunku administracja o firmach, usługach kurierskich, bo w takiej firmie pracuje, na słuchawkach i bardziej mam wiedzę odnośnie usług, cennika itp.

Wstępnie myślałem, że pracując w takiej firmie, łatwo będzie napisać o tym pracę licencjacką, bo napiszę dużo ogólnych informacji o historii firm, strategii itp. jednak na administracji wymagają, żeby było dużo opierania się o akty prawne i ogólnie administracyjne sprawy. Jest trochę książek o logistyce, transporcie, jednak ponieważ na tym się za bardzo nie znam trudno mi stwierdzić, które informacje warto umieścić w pracy licencjackiej. Mało jest książek typowo o firmach kurierskich, skąd mogę wziąć dużo informacji. W książkach są też różne tabele, wykresy itp. mam pytania:
-skąd wiedzieć czy to są aktualne dane? Gdzie można znaleźć aktualne dane, może jakieś strony? Czy warto dodać wykres z takimi danymi z książki sprzed kilku lat czy może już nie,
-muszę wymienić dużo aktów prawnych, gdzie mogę szukać przykładów działalności firm kurierskich w oparciu o akty prawne, może to dotyczyć usług, magazynów, bezpieczeństwa towaru, transportu, przedsiębiorcy w firmie kurierskiej, w zasadzie czegokolwiek w firmie kurierskiej gdzie jest dużo opierania się o prawo.
Z góry bardzo dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniany: 1 rok 3 miesiąc temu przez administracja.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.090 s.