logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

II Forum Innowacji Transportowych

Rodzaj wydarzenia: forum

Data rozpoczęcia: 2013-12-05

Data zakończenia: 2013-12-06

Miejsce konferencji: Warszawa, JM Apart Hotel, ul. Grzybowska 45

Organizator: Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych

Fundacja Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych (CATI) oraz Klaster Interdyscyplinarne Partnerstwo na rzecz Innowacyjnego Rozwoju Transportu i Infrastruktury mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji pod nazwą II Forum Innowacji Transportowych - Innowacje na rzecz zrównoważonego rozwoju, organizowanej pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce.

Konferencja jest adresowana do sektora publicznego, w szczególności jednostek samorządowych, sektora prywatnego, jednostek naukowych i naukowo-badawczych oraz organizacji pozarządowych działających na rzecz wspierania rozwoju gospodarczego, w tym rozwoju transportu.
Konferencja będzie wydarzeniem promującym i upowszechniającym innowacje i nowatorskie koncepcje w zakresie innowacyjności w sektorze transportowym, w różnych obszarach, w tym między innymi:
- Finansowania inwestycji transportowych z wykorzystaniem środków europejskich i środków prywatnych lub w ramach projektów publiczno-prywatnych;
- Rozwiązań zarządczych i organizacyjnych zwiększających efektywność absorpcji środków europejskich w sektorze transportowym oraz podnoszących efektywność ekonomiczną takich projektów,
- Zagadnień systemowych i technologicznych sprzyjających efektywnemu rozwojowi krajowych, regionalnych i lokalnych systemów transportowych.

W czasie II Forum odbędzie się uroczysta Gala Finałowa, podczas której nastąpi ogłoszenie wyników corocznego konkursu Nagroda Innowacyjności w Transporcie i przyznane zostaną tytuły Ambasadorów Innowacyjności w Transporcie 2013. Gali Finałowej towarzyszyć będzie uroczysta kolacja dla Laureatów i zaproszonych gości honorowych.

Wydarzenia towarzyszące:

II Forum towarzyszyć będą również dodatkowe wydarzenia: pokazy symulatorów, warsztaty i prezentacje innowacyjnych produktów, usług i koncepcji.

Konferencja odbędzie się w języku polskim i angielskim. Prelegentami będą przedstawiciele środowiska badawczego i naukowego z Polski i zagranicy, przedstawiciele sektora publicznego, prywatnego i organizacji pozarządowych.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zgłoszenia do udziału w konferencji prosimy przesyłać do 30 listopada 2013 roku pod adres forum@cati.org.pl. Po tym terminie, zgłoszenia będą akceptowane w miarę wolnych miejsc.

Dodatkowych informacji udziela Sekretariat Fundacji CATI:
email: biuro@cati.org.pl,
tel: +48 22 2197775

Więcej informacji jest dostępnych także na stronie www Forum.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

EBREX Polska - operator logistyczny przedłużył kontrakt z firmą Ford…

EBREX Polska - operator logistyczny przedłużył kontrakt z firmą Ford

Ebrex Polska przedłużyła umowę do 2024 roku na zarządzanie działaniami związanymi ze składowaniem części zamiennych...

Standardy GS1 w wojsku

Standardy GS1 w wojsku

30 listopada 2018 roku z upoważnienia Ministra Obrony Narodowej szef Zarządu Logistyki P4 płk dr...

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii

Dachser, globalny operator logistyczny, uruchomił bezpośrednie połączenie z podłódzkiego Strykowa do Holandii. Dzięki temu przesyłki...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj