logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Synergy Day 2015

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2015-06-18

Data zakończenia: 2015-06-19

Miejsce konferencji: Jachranka, Hotel Warszawianka, 05-140 Serock

Organizator: Synergy Poland Sp. z o.o. oraz Business Penetration & Consulting (BPC Group)

Unikaj nieudanych wdrożeń!

Synergy Day jest wydarzeniem kierowanym do kadr zarządzających przedsiębiorstw sektora MSP i korporacyjnego, które podejmują decyzje inwestycyjne w obszarze IT. Przedsięwzięcie zgromadzi ponad 400 przedsiębiorców z terenu całego kraju, którzy w II poł. 2015 i w 2016 roku zainwestują w nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające zarządzanie całą organizacją lub jej strategicznymi obszarami takimi jak: produkcja, logistyka czy analityka zarządcza. Podczas Synergy Day ponad 50 producentów i dostawców rozwiązań reprezentujących międzynarodowe korporacje oraz rodzime firmy informatyczne, zaprezentuje zaawansowane systemy informatyczne dedykowane przedsiębiorstwom tych sektorów. Wydarzenie jest wspierane przez kilkudziesięciu patronów medialnych, którymi są portale branżowe oraz specjalistyczne czasopisma.
Głównym celem organizatorów Synergy Day jest przygotowanie przedsiębiorców do wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Uczestnicy zostaną poinformowani o niebezpieczeństwach, jakie mogą ich spotkać na każdym etapie wyboru systemu informatycznego oraz dostawcy.

Cel zostanie zrealizowany poprzez:
- Inaugurację Raportu Analitycznego BPC, w którym zostały umieszczone wyniki analizy 400 przedsiębiorstw monitorowanych przez Business Penetration & Consulting, a które w II poł. 2015 i 2016 roku planują zinformatyzować kluczowe obszary merytoryczne przedsiębiorstwa. Raport przedstawia ich aktualnie posiadaną infrastrukturę informatyczną, profil oraz zgłaszane potrzeby biznesowe. W publikacji opisano najistotniejsze błędy, które popełniali przedsiębiorcy w okresie 2014-2015 w trakcie wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Całość została uzupełniona o katalog rozwiązań informatycznych, które znalazły zastosowanie w praktyce.

- Szkolenie na temat metod i technik zabezpieczania się przed pułapkami stosowanymi przez dostawców w procesach wyboru zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Obecnie na polskim rynku kilkuset dostawców oferuje rozwiązania o podobnym zakresie funkcjonalnym. Przedsiębiorcy mają problem w wyborze systemu informatycznego oraz zweryfikowaniu dobrego dostawcy. Przedstawione wskazówki i pułapki dotyczyć będą takich obszarów jak np. negocjacje, analiza przedwdrożeniowa, formułowanie zapytania ofertowego, dookreślanie potrzeb etc.

- Prezentację kilkudziesięciu systemów informatycznych, które wspierają kierowanie najważniejszymi obszarami merytorycznymi w organizacji, takimi jak: zarządzanie całym przedsiębiorstwem, produkcja, logistyka i magazyn, analityka zarządcza. Na Synergy Day zostaną również przedstawione systemy zapewniające ochronę i bezpieczeństwo danych, które stanowią podstawę zabezpieczenia poufnych informacji i są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Synergy Day będzie podzielone na osiem specjalistycznych paneli tematycznych:
Panel I - Zarządzanie całym przedsiębiorstwem (ERP)
Panel II - Zarządzanie produkcją (MES/SCADA/APS)
Panel III - Zarządzanie logistyką i magazynem (WMS/SCM)
Panel IV - Analityka zarządcza (ECM/BPM/BI)
Panel V - Bezpieczeństwo i ochrona danych
Panel VI - Technologie Microsoft
Panel VII - Systemy dla branży spożywczej
Panel VIII - Systemy dla branży maszynowej

W trakcie wydarzenia zostaną przeprowadzone liczne konkursy oraz będą rozlosowane atrakcyjne nagrody wśród uczestników. Organizatorzy zapraszają kadrę zarządzającą przedsiębiorstw do bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniu oraz dokonania rejestracji na wybrany panel tematyczny. Harmonogram przedsięwzięcia oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie: http://synergia-it.pl.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Coca-Cola HBC Polska, Refresco i CHEP łączą siły w innowacyjnym…

Coca-Cola HBC Polska, Refresco i CHEP łączą siły w innowacyjnym projekcie transportowym

Poszukiwanie optymalizacji w łańcuchu dostaw, przyspieszenie procesów logistycznych i generowanie oszczędności zarówno finansowych, jak i...

Adrian Kaczmarski dyrektorem IT w Polsce i Klastrze North…

Adrian Kaczmarski dyrektorem IT w Polsce i Klastrze  North & East Europe DB Schenker

Adrian Kaczmarski dołączył do zespołu DB Schenker, by wspierać działania operatora logistycznego na stanowisku Dyrektora...

Poczta Polska buduje nową architekturę logistyczną

Poczta Polska buduje nową architekturę logistyczną

Nowy sorter w Zabrzu to największa inwestycja Poczty Polskiej od wielu lat i pierwsza tak...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj