logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

VI Forum Kobiet w Logistyce LOGISTYKA+

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-06-05

Data zakończenia: 2017-06-06

Miejsce konferencji: Kraków, Novotel City West

Organizator: Pracujwlogistyce.pl


Forum Kobiet w Logistyce to wysoki poziom merytoryczny, to spotkanie we wspaniałej atmosferze i z wyjątkowymi ludźmi. To miejsce wymiany myśli, poglądów i doświadczeń, platforma pomysłów, inspiracji oraz sieć kontaktów biznesowych. Forum jest konferencją na stałe już wpisaną w kalendarz najlepszych imprez logistycznych w Polsce. Gromadzi co roku żeńską część kadry menedżerskiej oraz specjalistów z szeroko rozumianej logistyki.

Tematyka wartości dodanej i obsługa klienta zostanie omówiona na bazie najnowszych badań przez prof. Halinę Brdulak. Brand i siła marki - o tym opowie Marta Tęsiorowska z Prologis, Katarzyna Mickiewicz przeanalizuje zagadnienie retencji klienta, a Monika Pachniak-Radzińska z DB Schenker opowie o plusach dialogu społecznego w usługach logistycznych, zaś Mateusz Barycza wspomni o jakości usług logistycznych w kontekście technologii i człowieka. Nie zabraknie też case studies z ekspertami z fabryk: Fakro, Lindt & Sprüngli oraz Sanden. Wspólna część plenarna zostanie zamknięta dyskusjami nt. współpracy z przewoźnikami – uczestnicy wysłuchają storytelling zawodowego kierowcy oraz dyskusji na temat tego co ma dieta do logistyki. O diecie dyskutować będzie prezes firmy Crusar i gość specjalny imprezy.

W drugim, opcjonalnym dniu - 6 czerwca, organizatorzy zapraszają na wizyty studyjne do fabryki okien FAKRO w Nowym Sączu, fabryki części automotive i centrum logistycznego Nexteer w Tychach oraz do terminala PCC Intermodal w Śląskim Centrum Logistycznym w Gliwicach.

Na uczestników, jak zawsze czekają też niespodzianki od Partnerów, w tym porady kosmetologiczne i modowe. Dodatkowym punktem programu jest warsztat nt. business dress code ze stylistką i projektantką damskich garsonek i garniturów.

Zwieńczeniem Forum jest uroczysta kolacja, w trakcie której ogłoszone zostaną laureatki tytułu i statuetki "Kobieta w Logistyce Roku", przyznawanych za dokonania w roku poprzednim w dwóch kategoriach: dostawca usług TSL i odbiorca usług TSL.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www konferencji.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

EBREX Polska - operator logistyczny przedłużył kontrakt z firmą Ford…

EBREX Polska - operator logistyczny przedłużył kontrakt z firmą Ford

Ebrex Polska przedłużyła umowę do 2024 roku na zarządzanie działaniami związanymi ze składowaniem części zamiennych...

Standardy GS1 w wojsku

Standardy GS1 w wojsku

30 listopada 2018 roku z upoważnienia Ministra Obrony Narodowej szef Zarządu Logistyki P4 płk dr...

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii

Dachser z bezpośrednią linią ze Strykowa do Holandii

Dachser, globalny operator logistyczny, uruchomił bezpośrednie połączenie z podłódzkiego Strykowa do Holandii. Dzięki temu przesyłki...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj