logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

VIII Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki Logdays

Rodzaj wydarzenia: warsztaty

Data rozpoczęcia: 2019-05-15

Data zakończenia: 2019-05-16

Miejsce konferencji: Łochów, Kompleks Konferencyjno-Wypoczynkowy Folwark

Organizator: Forum Media Polska Sp. z o.o.

Redakcja dwumiesięcznika "Logistyka a Jakość" zaprasza na Ogólnopolskie Warsztaty Szefów Logistyki Logdays - dwa dni intensywnego poszerzania wiedzy zdobywanej w kameralnych zespołach. Ósma edycja wydarzenia odbędzie się 15-16 maja br. w Folwarku Łochów.

 

 

Praktyczny program warsztatów Logdays zawsze powstaje na podstawie rozmów z logistykami, dlatego odpowiada na ich najaktualniejsze potrzeby. Które z nich zostaną przepracowane w tym roku?
Jak usprawnić porównanie ofert dostawców usług logistycznych? Jacek Jarmuszczak, global category manager w Grupie Danfoss i doświadczony menedżer zakupów, logistyki i strategii generowania oszczędności, zapozna uczestników warsztatów ze skutecznymi technikami oceny i kwalifikacji oraz nauczy ich identyfikować kluczowe czynniki wpływające na wybór optymalnego dostawcy usług logistycznych.

Zintegrowana strategia omnichannel wymusza ewolucję sieci dystrybucji i zmiany tradycyjnego myślenia o logistyce zamówień klientów. Po stronie operacyjnej rodzi konieczność integracji zupełnie od siebie różnych kanałów dystrybucji - często na tej samej przestrzeni fizycznego magazynu. Czy integracja wielu kanałów dystrybucji w jednym magazynie czy raczej ich rozdzielenie? Jeden magazyn czy wiele? Jak zarządzać fizyczną przestrzenią magazynu? Czy sklepy przejmą nowe funkcje w obszarze logistyki? Jakie implikacje ma rozdzielenie kanałów dystrybucji po stronie logistyki? Jakie są światowe trendy? Bartek Tulejko, partner M4 i menedżer od ponad 20 lat związany z logistyką i dystrybucją zaprasza na swój warsztat.

To tylko przedsmak tego, co znajdzie się w programie tegorocznych warsztatów Logdays. Tradycyjnie, nie zabraknie czasu na integrację w urokliwych okolicznościach przyrody Kompleksu Konferencyjno-Wypoczynkowego Folwark, należącego do Pałacu Łochów.

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich głodnych wiedzy logistyków i menedżerów łańcucha dostaw do udziału w Logdays. Informacje na temat szczegółów programu i trenerów tegorocznej edycji znajdują się na stronie www.logdays.pl.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

W planach Panattoni Park Pruszcz Gdański - 75 600 m…

W planach Panattoni Park Pruszcz Gdański - 75 600 m kw. przy A1

Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, powiększy wolumen obiektów w rejonie Morza Bałtyckiego....

Jak nadać kurierem samochody Formuły 1 i eksponaty Rolling Stones?

Jak nadać kurierem samochody Formuły 1 i eksponaty Rolling Stones?

Przetransportowanie bolidu F1 z Chin do Budapesztu w 5 dni? Przeniesienie wystawy Rolling Stones Exhibitionism...

Logistyczne kulisy wyścigu Tour de Pologne

Logistyczne kulisy wyścigu Tour de Pologne

Zakończyła się 76. edycja popularnego wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. W wyścigu, liczącym 1036 km,...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj