logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?

Rodzaj wydarzenia: warsztaty

Data rozpoczęcia: 2019-06-27

Data zakończenia: 2019-06-27

Miejsce konferencji: Wrocław, Haston City Hotel

Organizator: Logistyka Produkcji

Logistyka Produkcji zaprasza na warsztat pod tytułem "Produkcja 4.0. Jak dokonać krok po kroku cyfrowej transformacji swojej fabryki?". To pierwszy i jedyny jak do tej pory taki warsztat w Polsce. Menedżerowie sektora produkcji będą mogli spędzić cały dzień, oddając się tylko jednemu zagadnieniu - czy warto zdecydować się na wprowadzenie w swojej fabryce technologicznej rewolucji w duchu Przemysłu 4.0 i jak przejść przez ten proces możliwie bezboleśnie.

W obliczu braku rąk do pracy wdrożenie Produkcji 4.0 może być procesem niezbędnym do przeprowadzenia szybciej, niż się to komukolwiek wydaje. Przemysł 4.0 przestał być hasłem encyklopedycznym - to już się dzieje. Także w Polsce mamy kilkanaście przykładów jego wdrożenia. Podobnie jak to stało się w przypadku używania smartfona, tabletu, komputera, nawigacji w samochodzie, czy danych w chmurze.

Koncepcję Produkcji 4.0 stworzono na zlecenie rządu niemieckiego. Świat tą koncepcję już kupił. Pierwsze eksperymentalne inteligentne fabryki już funkcjonują. Można się temu biernie przyglądać, ale można też brać przykład z pionierów i znaleźć się o krok przed konkurencją.

Podczas warsztatu dowiesz się krok po kroku, jak dokonać transformacji cyfrowej swojej fabryki. Warsztat adresowany jest do ludzi świata produkcji, do dyrektorów i kierowników produkcji, dyrektorów logistyki, utrzymania ruchu, menedżerów transformacji lean, technologów, konstruktorów, informatyków, automatyków i tych wszystkich, którzy są zainteresowani zdobyciem lub poszerzeniem wiedzy na temat rewolucji cyfrowej w wymiarze 4.0.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www warsztatów.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Koleje Dolnośląskie pojadą do Pragi

Koleje Dolnośląskie pojadą do Pragi

Wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy 9 grudnia 2019 r. uruchomione zostanie bezpośrednie...

Poczta Polska wybrała auta elektryczne

Poczta Polska wybrała auta elektryczne

Pracownicy Poczty Polskiej będą wkrótce doręczać paczki przy pomocy Nissanów e-NV200, elektrycznych samochodów dostawczych, które...

Unia Europejska nie przygotuje przedsiębiorców na brexit

Unia Europejska nie przygotuje przedsiębiorców na brexit

138 milionów funtów będzie kosztować kampania informacyjna, która ma pomóc między innymi przedsiębiorcom przygotować się...

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj