Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Dla kogo studia logistyczne?

Dla kogo studia logistyczne? 16 lata 10 miesiąc temu #176

  • ewelina1011
  • ewelina1011 Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam!
Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą. Zastanawiam się nad podjęciem studiów logistycznych. Jestem osobą systematyczną, uporządkowaną, lubię mieć wszystko dokładnie zaplanowane. Jestem niezła w kierunkach humanistycznych. Co nie oznacza, że w ogóle nie jestem ścisłowcem. Jednak obawiam się, że nie mam predyspozycji co do tego kierunku. Matematyka i informatyka są dla mnie trudniejsze, muszę im poswięcać wiecej czasu. Lubię stosować teorię w praktyce. Mam wciąż wątpliwości czy podejmować próbę dostania się na uczelnię, bo nie wiem czy warto. Czy logistyka to kierunek zarezerwowany tylko dla ludzi o umysłach wybitnych i scisłych? Mam nadzieję, że udzielicie mi Państwo rad.
Serdecznie pozdrawiam:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:Dla kogo studia logistyczne? 16 lata 10 miesiąc temu #178

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

myślę, że cechy charakteru, które Pani wymieniła, już predysponują Panią do podjęcia studiów na kierunku logistyka. Osobiście uważam, że nie trzeba być wybitnym matematykiem, by pracować w tym zawodzie. Logistyka wkroczyła w tak wiele dziedzin życia, że nawet osoby o bardziej "humanistycznym" profilu osobowości mogą znaleźć tu dla siebie jakieś interesujące zajęcie. Oczywiście, że są dziedziny logistyki wymagające żmudnych obliczeń przy pomocy skomplikowanych wzorów, ale postępująca informatyzacja tej dyscypliny bardzo ułatwia te zadania. Dlatego warto szczególnie przyłożyć wagę do rozwoju umiejętności obsługi komputera. Z pewnością przełoży się to na wzrost możliwości podjęcia atrakcyjnej i satysfakcjonującej pracy w przyszłości.
Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.100 s.