Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nauczyciel przedmiotów zawodowych: technik logistyk, technik spedytor

Nauczyciel przedmiotów zawodowych: technik logistyk, technik spedytor 13 lata 1 miesiąc temu #2435

  • Furgon
  • Furgon Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 17
  • Oklaski: 0
Witam serdecznie,

Studiuję Logistykę na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiadam kwalifikację pedagogiczne. Chciałbym zostać nauczycielem przedmiotów zawodowych.

Czy mogę tylko kształcić na kierunku technik logistyk czy również technik spedytor (jestem na specjalności transport międzynarodowy w moim planie studiów jest m.in spedycja, prawo przewozowe, dokumentacja w transporcie, gospodarka magazynowa itd.)

Z góry dziękuję
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:Nauczyciel przedmiotów zawodowych: technik logistyk, technik spedytor 13 lata 1 miesiąc temu #2438

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

kwestie te zostały uregulowane w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 12 marca 2009 r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli.

Myślę, że warto zaznajomić się z tym dokumentem.

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Nauczyciel przedmiotów zawodowych: technik logistyk, technik spedytor 2 lata 1 miesiąc temu #10742

  • GosiaEm
  • GosiaEm Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Ja skończyłam na WSKZ technik logistyk i technik spedytor. Teraz uczę w szkole zawodowej tych przedmiotów. Miałam też wczęsniej ukończone przygotowanie pedagogiczne do zawodówek. Spytaj najlepiej w uczelni, chętnie pomogą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.087 s.