Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Transport w łańcuchu dostaw. Licencjat. Materiały

Transport w łańcuchu dostaw. Licencjat. Materiały 3 lata 11 miesiąc temu #10104

  • loginfo22
  • loginfo22 Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
Witam.
Jestem na etapie szukania materiałów do napisania pracy licencjackiej. Tematu jeszcze nie mam zatwierdzonego, ale kieruję się czymś w kontekście - "Transport w międzynarodowym łańcuchu dostaw." Dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc, czy mógłby ktoś doradzić, polecić, jakieś materiały, dzięki którym mogłabym odnieść się do takiego tematu.
Głównie zależy mi na badaniach empirycznych, ponieważ z tym najbardziej mam problem.
Może też jakiś pomysł na inny temat pracy ?
Wszelkie informacje będą pomocne.
Z góry dziękuję :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Transport w łańcuchu dostaw. Licencjat. Materiały 3 lata 11 miesiąc temu #10129

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

w poszukiwaniu potrzebnych informacji można zajrzeć np. do następujących książek:
- Stajniak M., Hajdul M., Foltyński M., Krupa A., Transport i spedycja, Poznań 2007;
- Rydzkowski W., Wojewódzka-Król K. [red.], Transport. Wydanie piąte zmienione, Wydawnictwo Naukowe PWN, Warszawa 2009;
- Neider J., Transport międzynarodowy, Wydanie 3 zmienione, Warszawa 2015,
- Hajdul M., Stajniak M., Foltyński M., Koliński A., Andrzejczyk P., Organizacja i monitorowanie procesów transportowych, ILIM, Poznań 2015,
- Wasiak M., Jacyna-Gołda I., Transport drogowy w łańcuchach dostaw. Wyznaczanie kosztów, PWN, Warszawa 2016.


Cennym źródłem informacji będą także artykuły indeksowane przez Google Scholar.


Myślę, że lektura artykułów tam zgromadzonych może ułatwić wybór ostatecznego tematu pracy i problemu badawczego.

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.110 s.