Zaloguj się

New Horizons’22

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2021-12-09

Data zakończenia: 2021-12-09

Miejsce konferencji: Gdańsk, Hotel Novotel Gdańsk Marina, ul. Jelitkowska 20

Organizator: Transport Manager

 

Zapraszamy na konferencję dwumiesięcznika Transport Manager - "New Horizons’22".
Nowe horyzonty transportowe w 2022 r.

Zmiany w ustawie o czasie pracy kierowców, Nowy Polski Ład, regulacje dotyczące płac kierowców w transporcie międzynarodowym zawarte w Pakiecie Mobilności, to najważniejsze zmiany, które czekają właścicieli firm transportowych, szczególnie tych, które zajmują się międzynarodowym transportem drogowym. O tych i innych "nowych sytuacjach" będzie mowa podczas bezpłatnej konferencji dwumiesięcznika Transport Manager pt. New Horizons’22, która odbędzie się 9 grudnia w Gdańsku.

Okres przełomu roku to zawsze czas niepewności. Co przyniesie rok 2022? Jakie nowości i zmiany "zafunduje" managerom branży transportu, spedycji i logistyki ustawodawca polski i unijny? Jakich zmian prawnych, dotyczących firm transportowych należy oczekiwać w zbliżającym się nowym roku? Co zmieni się w środowisku finansowym, w którym muszą funkcjonować firmy transportowe?
Redakcja Transport Managera, jak zawsze kończy swój roczny sezon konferencyjny w nadmorskim hotelu Novotel Marina w Gdańsku -  Jelitkowie. Również "jak zawsze" przygotowała zestaw ważnych dla właścicieli firm transportowych tematów prelekcji.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www konferencji.

 

 

Strony internetowe