Zaloguj się

Webfleet Mobility Conference

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2022-04-26

Data zakończenia: 2022-04-26

Miejsce konferencji: online

Organizator: Webfleet Solutions oraz Bridgestone

Webfleet Mobility Conference to globalna konferencja branży TSL i mobility organizowana przez Webfleet Solutions – wiodącego dostawcę rozwiązań telematycznych w Europie – oraz Bridgestone – światowego lidera w produkcji opon i wyrobów z gumy, dostarczającego rozwiązania dla bezpiecznej i zrównoważonej mobilności. Jej pierwsza edycja odbędzie się 26 kwietnia 2022 r. i będzie skierowana do klientów, partnerów, firm transportowych i flotowych, ekspertów rynkowych oraz wszystkich zainteresowanych najnowszymi trendami w dziedzinie mobilności.

Celem konferencji jest stworzenie platformy wymiany wiedzy na temat nowości rynkowych, najlepszych praktyk biznesowych, innowacji i technologii oraz możliwości ich zastosowania w obszarze mobilności. Wydarzenie obejmie swoim zasięgiem 14 regionów geograficznych z indywidualnym, lokalnym programem tematycznym. Jeden z nich poświęcony będzie Europie Środkowej, na którym – poza sesjami centralnymi z prelegentami paneuropejskimi – wystąpią także eksperci z Polski i Węgier. Dzięki temu globalna konferencja uzyskuje lokalny charakter i uwzględnia specyfikę poszczególnych rynków.

Poruszane tematy będą koncentrować się wokół możliwości nowoczesnych flot do przystosowania się do zmieniającego się otoczenia, aby nie tylko poradzić sobie z nowymi wyzwaniami, ale także zyskiwać przewagę konkurencyjną. Znajdą się wśród nich prelekcje na temat rozwoju elektromobilności i pojazdów elektrycznych, innowacji w transporcie ciężkim, rozwoju rynku flotowego czy mobilności miejskiej i ewolucji koncepcji „smart cities”. Eksperci branżowi z polskich mediów w dedykowanym panelu dyskusyjnym postarają się znaleźć odpowiedź na pytanie – jak wyobrażamy sobie mobilność w kolejnej dekadzie i czego należy się spodziewać? Oraz czy polskie firmy są na te zmiany odpowiednio przygotowane?

Wydarzenie odbywa się w formule online i uczestnictwo w nim jest bezpłatne. Dokładny program konferencji wraz z formularzem do rejestracji można znaleźć na stronie: https://www.webfleet.com/pl_pl/webfleet/lp/mobility-conference-2022/

WMC 2022 FB 1080x1080 PL