Zaloguj się

Student Maritime Conference 2022

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2022-04-28

Data zakończenia: 2022-04-30

Miejsce konferencji: Uniwersytet Morski w Gdyni

Organizator: Koło Naukowe Transportu i Logistyki „TRANSLOG”

Serdecznie zapraszamy Państwa na Student Maritime Conference, która jest corocznym przedsięwzięciem organizowanym przez Koło Naukowe Transportu i Logistyki TRANSLOG w murach Uniwersytetu Morskiego w Gdyni.

W tym roku konferencja odbędzie się po raz XII, a jej tematem przewodnim będzie: „Logistyka w ekosystemach biznesowych”. Tym akcentem chcemy zachęcić wszystkie branże i dziedziny do wzięcia udziału w wydarzeniu. Naszym celem jest ukazanie wyjątkowego wpływu sektora TSL na inne branże. Proponowane przez nas tematy wpisują się między innymi w łańcuchy dostaw w branży automotive, branży beauty, handlu elektronicznego i ogólnie pojętego biznesu.

Wydarzenie składa się z części oficjalnej i nieoficjalnej. Pierwszego dnia konferencji odbędą się inspirujące prelekcje, wykłady osób z branży TSL oraz rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze artykuły w danych dziedzinach. Na pozostałe dni zaplanowana jest integracja członków konferencji na promie Stena Line, gdzie uczestnicy podczas rejsu do Karlskrony mogą pracować nad kontaktami międzyuczelnianymi i wspólnie wymieniać się doświadczeniami i spostrzeżeniami z przebiegu wydarzenia.

Link do wydarzenia >>