logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Innowacyjne podejście firmy Zebra Technologies do wzornictwa znów wyróżnione

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma Zebra Technologies Corporation, dostawca komputerów mobilnych, skanerów oraz drukarek kodów kreskowych, oferujący również oprogramowanie i usługi zapewniające widoczność zasobów firmy w czasie rzeczywistym, ogłosiła, że mobilny komputer TC20 i wzmocniony smartfon TC25 otrzymały prestiżowe nagrody Red Dot Award za wzornictwo. Zebra została wyróżniona w ten sposób już czwarty rok z rzędu.

   Firma Zebra przywiązuje dużą wagę do tego, żeby klient znajdował się w centrum wszystkich podejmowanych przez nią działań - ma to kluczowe znaczenie dla konsekwentnego doceniania jej portfolio produktów. Zespół projektowy nieustannie dąży do innowacji i rozwoju tworzonej linii produktów, a do każdej kolejnej wersji podchodzi jak do nowego wyzwania. Dzięki temu powstają ukierunkowane na klienta projekty skoncentrowane na ergonomii i wydajności. Proces projektowania urządzeń TC20 i TC25 opierał się na rozwiniętej współpracy - uczestniczyli w nim projektanci, inżynierowie, zespoły sprzedażowe i klienci. Wykorzystano też wieloletnie doświadczenie w zakresie innowacji w przedsiębiorstwach.

Najważniejsze informacje o nagrodzonych produktach firmy Zebra:
•  Mobilne komputery TC20 i TC25 to wzmocnione urządzenia wyposażone w funkcję skanowania. Zaprojektowano je z myślą o małych firmach działających w branży handlu detalicznego, transportu i logistyki oraz z myślą o pracy terenowej.
•  Ekran o przekątnej 4,3” i system Android 7 zapewniają doświadczenie użytkownika znane ze smartfonów, a wytrzymałość zapewniona przez dodatkowe zabezpieczenie w razie upadku z wysokości 1,2 metra, odporność klasy IP54, funkcjonalność Push-to-Talk, rozbudowane akcesoria i funkcje ergonomiczne pozwalają klientom pracować szybciej i wydajniej.
•  Urządzenia z serii TC20 są na tyle małe, że mieszczą się w kieszeni, a jednocześnie są wystarczająco wydajne, by umożliwiały wykonywanie wielu zadań jednocześnie, zarządzanie zasobami, sprawdzanie cen i prowadzenie prac w magazynie.
•  Dzięki zintegrowanemu, dyskretnemu czytnikowi kodów kreskowych mobilne komputery TC20 i TC25 pozwalają na szybką i dokładną rejestrację praktycznie każdego kodu. Dotyczy to również elektronicznych kodów wyświetlanych na telefonach komórkowych, a nawet uszkodzonych, zarysowanych lub brudnych kodów kreskowych na etykietach.
•  Dzięki rozwiązaniu opartemu na komunikacji głosowej Workforce Connect PTT Pro firmy Zebra smartfony TC20 i TC25 zyskują funkcjonalność krótkofalówki, umożliwiając nawiązywanie szybkich połączeń PTT (push-to-talk) pomiędzy urządzeniami TC20/TC25 i innymi kompatybilnymi mobilnymi urządzeniami firmy Zebra, iPhone’ami, iPadami i wybranymi smartfonami z systemem Android. Tym sposobem zespoły mogą się komunikować między sobą, co przekłada się na lepszą obsługę klientów i wyższą wydajność pracy.
•  Inne urządzenia firmy Zebra®, które poprzednio otrzymały nagrodę Red Dot Product Design Award, to między innymi seria komputerów z ekranem dotykowym TC5, seria czytników kodów kreskowych DS8100, ultrawytrzymały skaner DS3600, seria osobistych asystentów zakupów MC18, system komputerów ubieralnych WT6000 oraz skaner pierścieniowy RS6000.

- Firmy wyróżnione nagrodą Red Dot Award wyznają zasadę, że o dobrym wzornictwie produktu nie decyduje tylko jego wygląd. Wiedzą, jak połączyć aspekty związane z innowacjami technicznymi, ergonomią i estetyką, by znaleźć taką równowagę między dobrym projektem i innowacyjnością, która zrobi wrażenie na sędziach - powiedział prof. dr. Peter Zec, founder and CEO of Red Dot.

- Firma Zebra jest zaszczycona otrzymaniem nagrody Red Dot dla rodziny produktów TC2x. Rodzina produktów TC20 i TC25 to najnowsza odsłona serii wielokrotnie nagradzanych projektów, które podkreślają zaangażowanie firmy Zebra w tworzenie kreatywnych, intuicyjnych i efektywnych form. Nasze rozwiązanie produktowe TC2x powstało w wyniku dogłębnej analizy potrzeb naszych klientów korporacyjnych i pozwala na kontynuację zaangażowania firmy Zebra w zapewnienie bezprecedensowej widoczności i produktywności za pośrednictwem naszych urządzeń i rozwiązań - stwierdził Curt Croley, senior director, Innovation and design, Zebra Technologies.

Ostatnio zmieniany środa, 16 maj 2018 11:22

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj