logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

DHL Marką Godną Zaufania 2018

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

DHL po raz kolejny zostało wyróżnione tytułem Marki Godnej Zaufania. W badaniu przeprowadzonym na zlecenie miesięcznika „My Company Polska”, DHL zwyciężyło w kategorii usługi logistyczne, otrzymując największą liczbę wskazań (19,7 %).

   W badaniu wskazano ponad 180 marek, jednakże tytuł najbardziej godnych zaufania otrzymały 24 marki. Wśród nagrodzonych, już trzeci rok z rzędu, znalazło się DHL od 27 lat z sukcesem rozwijające działalność logistyczną na polskim rynku i zdobywające w tym czasie znaczącą pozycję rynkową, opartą na satysfakcji i zaufaniu klientów. W sondażu, którego głównym celem było wyłonienie marek obdarzonych największym zaufaniem przedsiębiorców, wzięło udział ponad 950 respondentów. W każdej z kategorii ankietowani mogli wskazać tylko jedną markę.
   Wskazanie w badaniu DHL, jako najbardziej godnej zaufania marki, to ogromne wyróżnienie dla całej organizacji w Polsce. Jego wyniki odnoszą się do dywizji zrzeszonych pod marką DHL w Polsce - DHL Express, DHL Parcel i DHL Freight, DHL Supply Chain i DHL Global Forwarding.
   DHL jest uznaną na świecie globalną marką logistyczną, od prawie trzech dekad realizującą usługi we wszystkich obszarach działalności logistycznej - również na rynku polskim. Zdaniem specjalistów z DHL, swoją popularność w Polsce marka zawdzięcza przede wszystkim gruntownemu doświadczeniu branżowemu i eksperckiej wiedzy, którą dzieli się z klientami, ustandaryzowanym usługom krajowym i międzynarodowym oraz wysokiej jakości obsługi klienta. Jednym z najwyższych priorytetów firmy DHL jest dbałość o zaufanie klientów.
   Badanie w formie ankiety on-line zostało przeprowadzone wśród firm i podmiotów gospodarczych z sektora MŚP w Polsce i miało za zadanie poznać ich opinię na temat najlepszych marek, produktów i usług. Realizacją i opracowaniem wyników zajęła się firma badawcza Kantar Millward Brown.
   Wyniki badania Marka Godna Zaufania 2018 opublikowano w miesięczniku „My Company Polska”, dostępnym na rynku 30 maja 2018.

Ostatnio zmieniany wtorek, 05 czerwiec 2018 09:33

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj