logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Aktualny raport Grupy GLS o zrównoważonym rozwoju

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Grupa GLS opublikowała raport na temat swojej działalności gospodarczej, środowiskowej i społecznej w roku finansowym 2017/18.

Jest on uzupełnieniem trzeciego kompleksowego raportu na temat zrównoważonego rozwoju GLS, który został opublikowany w marcu bieżącego roku za lata finansowe 2015/16 i 2016/17.

- W tej aktualizacji zebraliśmy informacje, które umożliwiają wgląd w rozwój firmy podczas poprzedniego roku finansowego - wyjaśnia Anne Putz, Head of Communication and Marketing GLS Group.

Obejmuje on informacje na temat rozbudowy sieci GLS, działań ThinkGreen i projektów społecznych w krajowych spółkach zależnych. Raport przedstawia również postęp w obszarach logistyki miejskiej i przyjaznej środowisku logistyki paczek. Wraz z wprowadzeniem aktualizacji GLS zmienia swój cykl raportowania. W przyszłości odpowiednie informacje będą publikowane corocznie pomiędzy szczegółowymi raportami, które pojawiają się co dwa lata i są zgodne z wytycznymi Global Reporting Initiative (GRI). Czwarte szczegółowe sprawozdanie na temat zrównoważonego rozwoju planowane jest na rok finansowy 2019/20.

Aktualizacja i trzeci raport o zrównoważonym rozwoju są dostępne na stronie internetowej GLS.

Ostatnio zmieniany wtorek, 11 grudzień 2018 10:39

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj