logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Top Employer Global dla DHL Express

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Firma DHL Express czwarty rok z rzędu została uznana za wiodącego pracodawcę na świecie. Instytut Top Employers przyznał DHL Express prestiżową pozycję Top Employer Global po certyfikacji jej praktyk HR aż w 50 krajach. DHL Express jest jedną z 13 organizacji na świecie, które otrzymały tytuł Top Employer Global i jedyną firmą uzyskującą czwarty rok z rzędu certyfikację na wszystkich kontynentach.

- W DHL Express nasi ludzie są dla nas najważniejsi. To oni są filarem naszej globalnej sieci logistycznej i stanowią naszą przewagę konkurencyjną. Każdego dnia idą o krok dalej, by zapewnić  naszym klientom usługi najwyższej jakości, dzieląc się z nimi swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Dlatego tak bardzo cieszymy się, gdy nasze inwestycje w rozwój pracowników są zauważane przez organizacje takie jak Instytut Top Employers - powiedział Ken Allen, CEO DHL Express. - Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na zwiększenie zaangażowania i motywacji naszych pracowników, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Przykładem jest konkurs DHL's Got Heart, nagradzający pracowników poświęcających swój prywatny czas działalności charytatywnej, który pozwolił w tym roku wyróżnić osoby wykazujące się ogromnym zaangażowaniem zarówno w pracy, jak i w społecznościach, w których działamy.

- DHL Express zatrudnia około 100.000 międzynarodowych specjalistów w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie. Mając pracowników na całym świecie, nasza funkcja HR odgrywa szczególną rolę w tworzeniu atrakcyjnych warunków pracy, aby przyciągać i zatrzymywać utalentowanych ludzi. Wspieramy działania firmy w rozwijaniu globalnej sieci działającej w oparciu o współpracę - AS ONE - i pomagamy jej w osiągnięciu sukcesu w szybko zmieniającym się świecie - powiedziała Regine Buettner, wiceprezes Global and Europe HR, DHL Express. - Uznanie DHL Express za jednego z najlepszych na świecie pracodawców przez renomowaną organizację zewnętrzną, jaką jest Top Employers Institute, to dla nas wyróżnienie. Jest dla nas wyrazem docenienia naszych starań na rzecz uczynienia DHL Express miejscem, w którym pracownicy cieszą się z przyjścia do pracy, są doceniani za swój wkład w rozwój i wyniki firmy, mogą rozwijać się zawodowo i w pełni realizować swój potencjał.

   Certyfikacja Top Employer uznaje osiągnięcia organizacji, które zapewniają najwyższe standardy w zakresie warunków pracy. Pierwszym krokiem w procesie certyfikacji jest udział w Badaniu Najlepszych Praktyk HR (HR Best Practices Survey): wyczerpującej analizie środowiska zasobów ludzkich organizacji. Po ukończeniu badania, Instytut Top Employers określa, które organizacje osiągnęły wymagane standardy, aby uzyskać certyfikację Top Employers. Następnie weryfikuje swoje ustalenia, w tym poprzez audyt prowadzony przez stronę trzecią, zanim potwierdzi certyfikację. Certyfikacje regionalne i globalne oferują dodatkowe uznanie dla pracodawców skoncentrowanych na poprawie warunków pracy w ramach całej organizacji i świata.

Ostatnio zmieniany wtorek, 13 marzec 2018 14:00

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj