logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Pierwsze sukcesy DSV Daily Pallet

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z końcem maja 2013 r. DSV Road wprowadziło do swojej oferty usługę DSV Daily Pallet, w ramach której 32 kraje w europejskiej sieci DSV zostały połączone codziennym drogowym serwisem drobnicowym. Nowy serwis DSV przekroczył granicę 1000 zrealizowanych przesyłek już w pierwszym miesiącu oficjalnego funkcjonowania na polskim rynku.

Czerwiec okazał się dla DSV Road wyjątkowo pracowitym miesiącem, a to wszystko z powodu premiery nowego serwisu drobnicowego, oferującego klientom codzienne odbiory, wysyłki i dostawy przesyłek paletowych na terenie całej Europy. W Polsce pierwszy miesiąc funkcjonowania nowej usługi zakończył się rekordową liczbą, przeszło tysiąca zrealizowanych przesyłek, zawierających ponad 2000 sztuk collie. Oznacza to blisko 400 tys. kilogramów rzeczywistej wagi przetransportowanej przez DSV drobnicy w imporcie oraz eksporcie w ciągu jednego miesiąca.

- Ogromne zainteresowanie naszym nowym, codziennym serwisem europejskim jest naturalną konsekwencją rozwoju rynku oraz rosnących potrzeb klientów, w zakresie zwiększania częstotliwości i skracania czasu transportu. Dzięki doskonałemu pokryciu transportowemu w ramach własnych struktur w Europie, DSV Daily Pallet już od momentu premiery cieszy się ogromną popularnością, zarówno wśród naszych dotychczasowych, jak i nowych klientów - mówi Jowita Prasał, kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej w łódzkim Oddziale DSV Road. - Wprowadzenie nowego serwisu, którego centrum operacyjnym jest właśnie Łódź, przyczyniło się do dynamicznego rozwoju naszego oddziału. Jest to z pewnością największe wyzwanie, z jakim przyszło mi się do tej pory zmierzyć i odczuwam ogromną satysfakcję, nie tylko w związku z doskonałymi wynikami, jakie udało nam się osiągnąć już na starcie, ale przede wszystkim w związku dynamicznym rozwojem naszej działalności w skali międzynarodowej.

Usługa DSV Daily Pallet jest rezultatem szczegółowych badań konsumenckich, przeprowadzonych przez DSV w grupie przeszło 1300 klientów w 21 krajach europejskich. Nowy serwis był testowany i udoskonalany przez ostatnich 18 miesięcy tak, aby w momencie oficjalnej premiery zaoferować klientom DSV codzienne odbiory, wysyłki i terminowe dostawy przesyłek w całej Europie. Zamawianie transportu w ramach Daily Pallet odbywa się za pośrednictwem prostego w obsłudze serwisu online, a usługa jest dedykowana dla przesyłek paletowych od 35 kg do 3,5 tony.   

Ostatnio zmieniany środa, 21 sierpień 2013 10:34

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

GEFCO otwiera magazyn dedykowany dla branży medycznej

Firma GEFCO otworzyła swój trzeci magazyn z kontrolowaną temperaturą dedykowany dla branży medycznej. Obiekt znajduje...

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Grupa PKP CARGO ubiega się o dofinansowanie projektów intermodalnych

Dwie spółki z Grupy PKP CARGO wystąpiły o dofinansowanie projektów intermodalnych ze środków unijnych. Przedmiotem...

Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

 Skończył się czas wielkich budżetów w branży IT

W ubiegłym roku zawirowań na rynku IT było wiele. Stagnacja w przetargach na informatyzację instytucji...

Ostatnio na forum

Ogłoszenia

Brak aktywnych ogłoszeń.

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj