Zaloguj się

Ostatnia szansa na listopadowe szkolenia o kodach kreskowych i etykiecie logistycznej

Fundacja GS1 Polska serdecznie zaprasza do udziału w wyjątkowych szkoleniach stacjonarnych, przygotowanych na podstawie najlepszych wdrożeń rynkowych. Jeszcze w listopadzie można wziąć udział w czterech z nich, poświęconych wykorzystaniu standardów GS1, wdrożeniu etykiety logistycznej i weryfikacji kodów kreskowych.

Już w poniedziałek, 27 listopada, odbędzie się szkolenie pt. "Znakowanie i dystrybucja produktów w oparciu o standardy GS1". Szkolenie obejmuje przegląd najważniejszych i najczęściej stosowanych standardów GS1 wraz z praktycznymi informacjami na temat zasad wdrożenia tych rozwiązań w firmie. Uczestnicy posiądą wiedzę na temat zasad wykorzystywania odpowiednich symbolik kodów kreskowych, prawidłowego znakowania produktów oraz wytycznych rynkowych w zakresie zmian numerów.

Dzień później, 28 listopada, można wziąć udział w szkoleniu poświęconemu etykiecie logistycznej. "Efektywna logistyka, bezpieczny łańcuch dostaw - czyli etykieta logistyczna w praktyce" dostarczy kompendium wiedzy na temat zasad poprawnego wdrażania systemów identyfikacji i gromadzenia danych w standardach GS1 oraz wymagań sieci handlowych.

W środę, 29 listopada, warto przyjechać na szkolenie specjalistyczne, dotyczące weryfikacji jakości kodów kreskowych na bazie wymagań rynku, norm ISO i wytycznych GS1. Jakość kodów kreskowych na produktach to jedno z podstawowych kryteriów stawianych przez sieci handlowe swoim dostawcom. Spełnienie wymogów jakościowych od strony zgodności z normami ISO, standardami GS1 czy wewnętrznymi wytycznymi sieci, pozwala uniknąć strat finansowych i opóźnień.
Traceability to sposób na niezawodny przepływ informacji pomiędzy poszczególnymi ogniwami łańcuchów m.in. w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej, łączący przepływ dóbr z przepływem informacji wzdłuż całego łańcucha dostaw. Na pytania z zakresu bezpieczeństwa żywności, identyfikowalności i zarządzania w sytuacji kryzysowej będzie można uzyskać odpowiedź podczas szkolenia "Traceability - Bezpieczeństwo i śledzenie przepływu produktów w łańcuchach dostaw, w oparciu o standardy GS1 i wymaganie UE", które odbędzie się w czwartek, 30 listopada.

Wszystkie zajęcia prowadzone są nowoczesnymi metodami w oparciu o szczegółowe przykłady wdrożeń rynkowych i odbędą się w Centrum Szkoleniowym Instytutu Logistyki i Magazynowania, ul. Estkowskiego 6, Poznań. Szkolenia są płatne, ale przewidziano atrakcyjne rabaty.

Ostatnio zmieniany w piątek, 24 listopad 2017 15:20
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe