logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-
Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie

Konkurs dla studentów kierunków logistycznych
(1 przeglądających) (1) Gość
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Konkurs dla studentów kierunków logistycznych

Konkurs dla studentów kierunków logistycznych 8 lata, 3 mies. temu #1601

Witam,

W imieniu Naukowego Koła Logistycznego DIALOG i firmy Wincanton, chcielibyśmy zaprosić wszystkich studentów działających w kołach naukowych logistyki i transportu do udziału w ALL Wincanton – konkursie sprawdzającym wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw.

Do rozgrywek ALL Wincanton mogą przystąpić logistyczne koła naukowe z uczelni
w całej Polsce. Warto się spieszyć – rejestracja trwa tylko do 18 października! Formularz zgłoszeniowy jest zamieszony na stronie konkursu http://www.allwincanton.pl/.

ALL Wincanton będzie przebiegać w czterech etapach, z których pierwsze trzy odbędą się wirtualnie – zespoły uczestników będą rozwiązywać studia przypadków umieszczone na stronie internetowej konkursu (www.allwincanton.pl).

Pierwszy, internetowy etap konkursu rozpocznie się 23 października 2009.

Finał rozgrywek odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2009 na Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach. Podczas konferencji 6 najlepszych zespołów rozwiąże ostatnie zadanie, a następnie weźmie udział w sesjach warsztatowych i imprezach integracyjnych. Najlepszy zespół zostanie nagrodzony cennymi upominkami i stażami w firmie Wincanton.

Zainteresowanych odsyłamy na stronę internetową ALL Wincanton (www.allwincanton.pl), gdzie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkursu, takie jak regulamin, harmonogram rozgrywek oraz wspomniany formularz rejestracyjny.

Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy ALL Wincanton

Odp:Konkurs dla studentów kierunków logistycznych 8 lata, 2 mies. temu #1666

Witajcie,

Zakończyliśmy pierwszy, internetowy etap Akademickiej Ligi Logistyków Wincanton. Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy rozwiązania zadania konkursowego od 16 zespołów z kół naukowych z całej Polski!

Studenci zmagali się ze studium przypadku z zakresu logistyki magazynowania. Nie powiemy Wam, kto prowadzi - zdradzimy tylko, że najlepszy zespół zdobył 16 na 20 punktów! Prowadzącym w rankingu gratulujemy, a wszystkim zespołom dziękujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach.

Drugie zadanie pojawi się na stronie www.allwincanton.pl już w najbliższą sobotę,
7 listopada o godzinie 18:00! Zadanie będzie trudniejsze od pierwszego, dlatego poprawne rozwiązanie będzie premiowane większą ilością punktów!

Trzymamy kciuki za zespoły!

Organizatorzy ALL Wincanton
  • Strona:
  • 1
Wygenerowano w 0.11 sekundy

Newsletter

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj