Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca dyplomowa Centra logistyczne

Praca dyplomowa Centra logistyczne 6 lata 8 miesiąc temu #8655

Witam,
zwracam się z prośbą o pomoc w pracy dyplomowej. Temat brzmi: Rozwój europejskich centrów logistycznych w latach 2008-2017. Drugi rozdział brzmi: Kierunki rozwoju centrów logistycznych, dalej 2.1 strategie centrów logistycznych 2.2. centra logistyczne a transport 2.3. znaczenie centrów logistycznych dla rozwoju gospodarki. Mam rozpisane już wszystkie podrozdziały, natomiast nie wiem co mam zamieścić w strategiach, o czym pisać. Czy mogę tutaj zawrzeć sprawy: obsługa klienta, logistyka/ gospodarka magazynowania, terminale kontenerowe czy systemy informatyczne. Opisywać działania, w jaki sposób wygląda struktura, w jaki sposób obsługują dane jednostki?
Proszę o pomoc.
Z góry serdecznie dziękuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Praca dyplomowa Centra logistyczne 6 lata 8 miesiąc temu #8668

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

wg mnie kwestię zawartości pracy powinna Pani uzgodnić przede wszystkim z promotorem. Pomocy można też szukać w definicji "strategii organizacji", która określa cele długoterminowe przedsiębiorstwa, odpowiadające głównym kierunkom działania, z uwzględnieniem struktury organizacyjnej tego przedsiębiorstwa i potencjału firm konkurencyjnych. Czyli nie tylko opis struktury a bardziej kierunków rozwoju i pozycji centrum logistycznego jako ogniwa w łańcuchu dostaw. Wówczas treść rozdziału będzie bardziej odpowiadać jego tytułowi.
Myślę, że trzeba to jeszcze skonsultować z promotorem. Warto też skorzystać z dostępnej literatury branżowej i informacji opublikowanych na tym portalu.

Pozdrawiam
ŁP
Ostatnio zmieniany: 6 lata 8 miesiąc temu przez Lukasz.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.092 s.