logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

VII Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-03-12

Data zakończenia: 2019-03-13

Miejsce konferencji: Warszawa, Sheraton Warsaw Hotel

Organizator: MM Conferences SA

Skala błędu podczas pracy człowieka to około 9%. Dla maszyn odsetek pomyłek wynosi już tylko około 4%. Dla porównania, kiedy weźmiemy pod uwagę współpracę maszyny z człowiekiem, możemy przewidywać jedynie 0,04% niepowodzeń. Jak widać automatyzacja to nie wszystko. Jak w dobie postępującej digitalizacji produkcji znaleźć złoty środek? Jak sprawić, aby firmy produkcyjne były nowoczesne i innowacyjne, dbające o pozytywny wizerunek jako pracodawcy i jednocześnie dochodowe? Z rozwiązaniem przychodzi Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, podczas którego najlepsi eksperci z branży produkcyjnej wspólnie zastanowią się nad odpowiedzią na te pytania. Jeśli chcesz, aby Twoja firma była konkurencyjna na rynku i znała najnowsze trendy, nie może Cię zabraknąć 12-13 marca w Sheraton Warsaw Hotel.

Rola człowieka w nowoczesnej produkcji
Agenda wiosennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, będzie traktować o niezbędnej roli człowieka w przemyśle. Świadomy pracownik, bez znaczenia w jakim dziale pracuje, musi być otwarty i gotowy na innowacyjne zmiany, które napędzają biznes. Wyzwania stawiane przed działem zasobów ludzkich w perspektywie gospodarki 4.0, to aktualne zagadnienie warte pogłębionej dyskusji. Warto też spojrzeć w przyszłość i zastanowić się nad tym, jakich kompetencji będą potrzebować pracownicy w perspektywie bieżących zmian. W dalszym czasie, biorąc pod uwagę jedynie na koszta, łatwiej jest utrzymać kilku pracowników i opłacić drogą, innowacyjną maszynę. Patrząc na nowe oblicze przemysłu, nie można pominąć roli człowieka, który jest ważnym ogniwem nowoczesnego biznesu.

Na drodze do postępu
Na Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech odbędą się rozmowy o nowoczesnych trendach, szansach i możliwościach w branży, ale też o awangardzie technologicznej. Wszystko po to, aby zainspirować kadrę zarządzającą firm produkcyjnych, która chce być konkurencyjna na rynku europejskim i również poza nim. Cały biznes zmienia się teraz w taki sposób, który ułatwia wdrożenie innowacyjnych rozwiązań. To co powstrzymuje organizacje przed zmianami, to często mentalność personelu. Do obaw przed automatyzacją produkcji może należeć także wzrost cen energii elektrycznej oraz brak wiedzy kadry zarządzającej. Problemem może być również brak umiejętności oceny efektywności robotyzacji. Z całą pewnością podczas Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech nie zabraknie przykładów firm, które odważyły się na przejście w stronę digital. Jak sobie poradziły, jakie przeszkody napotkały i jaki zysk z tego osiągnęły? Wszystkie te kwestie zostaną zebrane podczas wydarzenia w lekkiej i odświeżonej formule krótkich przemówień i fire chatów.
- Forum Nowoczesnej Produkcji to miejsce, w którym spotykają się ci, którzy już wchodzą na drogę transformacji, którzy rozumieją istotę zmian. Osoby, które dzielą się doświadczeniami, przedstawiają problemy, wyzwania i pokazują sposób ich rozwiązania. Doskonałe miejsce do myślenia o przyszłości - podsumowuje Grzegorz Sobolewski, Dyrektor Sektora MDI, DXC Technology.

Ostatnia, VI edycja wydarzenia okazała się dużym sukcesem. Innowacyjna formuła Kongresu oparta o sesje round tables oraz 34 wybitnych ekspertów w roli prelegentów, przyciągnęło wielu pasjonatów interesujących się nowoczesną produkcją. Wraz z równolegle odbywającym się wydarzeniem o rynku energetyki, kongres zgromadził ponad 600 uczestników w ciągu dwóch dni. Nowa, odświeżona formuła VII edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech zwróci większą uwagę na aspekt nowoczesnych technologicznych rozwiązań wykorzystywanych w produkcji. W tym sezonie duetem dla tego Kongresu będzie AI & Big Data Congress, czyli wydarzenie poruszające m.in. zagadnienia sztucznej inteligencji, wykorzystywaniu danych w czasie rzeczywistym i machine learning. Zwieńczeniem pierwszego dnia Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech będzie Industry & AI Night. Podczas jej trwania nagradzani są laureaci Konkursu  Industry Awards, w następujących kategoriach:
- Person of the Year
- Company of the Year
- Employer of the Year
- Solution Provider of the Year

Nagrody przyznawane są przez niezależną Kapitułę Konkursową, w której zasiadają reprezentanci szerokiego spektrum branż, cieszący się uznaniem w polskim środowisku, co wpływa na obiektywizm w wyłanianiu laureatów.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www konferencji.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Dr hab. Arkadiusz Kawa nowym Dyrektorem ŁUKASIEWICZ ILiM

Dr hab. Arkadiusz Kawa nowym Dyrektorem ŁUKASIEWICZ ILiM

Sieć Badawcza ŁUKASIEWICZ - Instytut Logistyki i Magazynowania ma nowego Dyrektora. 15 lipca na to...

Nowa działka SEGRO we Wrocławiu

Nowa działka SEGRO we Wrocławiu

Firma SEGRO, deweloper, zarządca i właściciel nowoczesnych powierzchni magazynowych, nabyła działkę o powierzchni ponad 17...

Poczta Polska chce wyremontować w tym roku ponad 60 zabytkowych…

Poczta Polska chce wyremontować w tym roku ponad 60 zabytkowych nieruchomości

Poczta Polska planuje przeznaczyć w tym roku ponad 40% tegorocznego budżetu remontowego na modernizacje zabytkowych...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj