logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Konferencja Specjalistów Logistyki

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-03-14

Data zakończenia: 2019-03-15

Miejsce konferencji: Warszawa, Hotel Lord, Al. Krakowska 218

Organizator: Jartom Real Estate

W imieniu organizatorów zapraszamy wszystkich do udziału w Konferencji Specjalistów Logistyki, która odbędzie się w dniach 14-15 marca 2019 r. w Warszawie. Konferencja adresowana jest do pracowników działów logistyki, dyrektorów, osób związanych z magazynowaniem i produkcją,  praktyków, w szczególności do logistyków, służb utrzymania ruchu, osób odpowiedzialnych za zakupy, inwestycje, jakość i bezpieczeństwo w hali.

Prelegenci na podstawie realnych studiów przypadków omówią sprawdzone rozwiązania (case study) jak omijać pułapki w przypadku podejmowania kluczowych logistycznych decyzji, które mają wpływ na działanie przedsiębiorstwa przez wiele lat.
Organizatorem imprezy jest JARTOM Real Estate, doradca na rynku nieruchomości logistycznych. Złotym Sponsorem jest WiSeNe,  a srebrnym Alplast. Wśród towarzyszących Konferencji punktów wystawowych, jednym z wystawców będzie wyłączny importer wózków widłowych UniCarriers.
Przyjmowane są jeszcze zgłoszenia wystawców, sponsorów i uczestników. Zaprezentuj się przed liderami i ekspertami rynku magazynowego i logistycznego.
Rok 2019 to bez wątpienia rok logistyki. Robotyzacja, automatyzacja, sztuczna inteligencja, autonomiczne pojazdy i wózki widłowe, innowacje i ciągłe zmiany. Na Konferencji dowiecie się Państwo jak dostosować się, zmniejszać koszty i wybierać właściwe rozwiązania. Bezpieczeństwo przy zakupach i wynajmie budynków magazynowych, wyposażenia, polis ubezpieczeniowych oraz finansowaniu to tematy które czynią z wydarzenia kluczowy moment polskiej społeczności magazynowania i logistyki. O metodach zapobiegania zwiększeniu kosztów energii, przy gwałtownym wzroście cen, poprzez oszczędności, magazynowanie i autoprodukcję energii rozmawiać będziemy w gronie specjalistów i użytkowników centrów logistycznych. Sponsorem Konferencji jest firma Ecoenergia, a partnerem merytorycznym związanym z gospodarowaniem energią jest Narodowa Agencja Poszanowania Energii S.A.

Patronat naukowy sprawuje Wyższa Szkoła Logistyki, Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej z Zespołem Konstrukcji Metalowych oraz Wyższa Szkoła Bankowości Bydgoszcz - Toruń, kierunek Logistyka.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www Konferencji.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Dachser Air & Sea Logistics wchodzi do Szwecji

Dachser Air & Sea Logistics wchodzi do Szwecji

Dachser uruchomił swój pierwszy oddział logistyki transportu lotniczego i morskiego w Szwecji. Tamtejsze biuro Dachser...

Śledzenie produktów w branży produktów świeżych

Śledzenie produktów w branży produktów świeżych

Konsumenci codziennie są bombardowani nowymi doniesieniami o aferach związanych z wycofywaniem niebezpiecznych dla zdrowia produktów...

LPP inwestuje 500 mln zł w budowę Centrum Dystrybucyjnego w…

LPP inwestuje 500 mln zł w budowę Centrum Dystrybucyjnego w Brześciu Kujawskim

Polski producent odzieży zamierza uruchomić nowe Centrum Dystrybucyjne w Brześciu Kujawskim w pierwszej połowie 2022...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj