logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

8. Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-09-23

Data zakończenia: 2019-09-24

Miejsce konferencji: Warszawa, Arche Hotel Krakowska, Aleja Krakowska 237

Organizator: MM Conferences S.A.

23 i 24 września 2019 r. w Arche Hotel Krakowska w Warszawie, odbędzie się 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech, kongresu, który odpowie na pytania związane ze zmieniającym się środowiskiem produkcyjnym w Polsce. Wydarzenie od lat łączy przedstawicieli kluczowych firm produkcyjnych oraz dostawców rozwiązań. Jesiennej edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech będzie towarzyszyć AI & Big Data Congress.

Tematem przyświecającym zbliżającej się edycji kongresu jest zmiana jako pojęcie wielowymiarowe. Przez 2 dni uczestnicy będą mieli szansę na zapoznanie się z najważniejszymi zagadnieniami związanymi z sektorem produkcyjnym. Podczas części wspólnej spotkania przedstawione zostaną tematy związane z szeroko rozumianym pojęciem zmiany, nowe możliwości wykorzystania danych w związku z rozwojem technologii 5G, strategie zarządzania oraz wyzwania, które stoją przed właścicielami, managerami oraz pracownikami rozwijających się firm.

Ważnym aspektem 8. edycji Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech jest dopasowanie tematów, tak aby każde przedsiębiorstwo, niezależnie od wielkości czy specyfiki produkcji, znalazło tematy odpowiednie dla siebie. Członkowie Rady Programowej, przedstawiciele zarządów największych firm produkcyjnych oraz eksperci w zakresie produkcji i nowych technologii, wyszczególnili aktualne zagadnienia istotne dla małych, średnich i dużych firm, tak aby produkcja mogła przebiegać w sposób nowoczesny, efektywny, ekologiczny i oszczędny. Trzy główne tematy wybrane przez Radę Programową skupiają się na zmianach w strategiach marketingowych na przestrzeni lat, factory 4.0 oraz zrównoważonym rozwoju w kontekście napędzania innowacji.

Poszczególne tematy takie jak budowanie zaufania poprzez efektywną komunikację, wykorzystanie automatyki przemysłowej oraz bezpieczeństwo informatyczne zostaną omówione podczas debat z udziałem ekspertów. Będzie także możliwość rozwinięcia dyskusji oraz networkingu w mniejszych grupach podczas sesji round tables.

Jesienna, 8. edycja Forum Nowoczesnej Produkcji. IndustryTech będzie doskonałą okazją do zapoznania się z szerokim spektrum interesujących tematów, praktycznych strategii oraz czołowych przedstawicieli sektora produkcyjnego. To wydarzenie, którego nie można przegapić.

Wszelkie informacje na temat Forum Nowoczesnej Producji. IndustryTech można znaleźć za pośrednictwem oficjalnej strony kongresu: http://forumprodukcji.pl oraz profili społecznościowych na portalach Facebook, Twitter oraz LinkedIn.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Firma Reslogistic wprowadzi się do Alliance Silesia Logistics Center w…

Firma Reslogistic wprowadzi się do Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi

Reslogistic, firma należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 000 m kw. powierzchni magazynowej w Alliance...

Poczta Polska firmą przyjazną niepełnosprawnym

Poczta Polska firmą przyjazną niepełnosprawnym

W konkursie o Tytuł Pracodawca Godny Zaufania Poczta Polska wygrała w kategorii Firma Przyjazna Niepełnosprawnym....

Kolejowy Tetris - PKP Energetyka podejmuje internetowe wyzwanie

Kolejowy Tetris - PKP Energetyka podejmuje internetowe wyzwanie

Policja, straż pożarna, pogotowie, wojsko - służby z całego świata biorą udział w Tetris Challenge....

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj