Zaloguj się

Jak kodować produkty? Zapraszamy na bezpłatne webinaria

Między 4 a 8 czerwca 2018 r. odbędzie się cykl bezpłatnych webinariów o kodach kreskowych. Webinaria GS1 to okazja do zdobycia podstawowej wiedzy o kodach kreskowych w zaledwie godzinę i to bez ruszania się od komputera, tabletu czy smartfona.

Każdy, kto zapisze się na webinarium dostanie indywidualny link na wskazany adres e-mail do wirtualnego pokoju konferencyjnego i będzie mógł wysłuchać ekspertów od kodów kreskowych oraz zadać im pytania. W najbliższej edycji odbędzie się 8 szkoleń, szczegółowy harmonogram poniżej. Udział jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja na stronie GS1 Polska.

 

4 czerwca 10:00 - 11:00 Pierwsze kroki z kodami kreskowymi
Webinarium skierowane jest do firm, które rozpoczynają lub planują wdrożenie rozwiązań opartych o standardy GS1.
4 czerwca 12:00 - 13:00 Dlaczego warto robić porządek w danych podstawowych?
Podczas webinarium eksperci powiedzą co to są dane podstawowe, jakie znaczenie mają w wymianie handlowej oraz jak nowocześnie wymieniać dane z partnerami handlowymi.
5 czerwca 10:00 - 11:00 Mój kod moją wizytówką, czyli jak zaprojektować dobrej jakości kod kreskowy?
Podczas webinarium przedstawione zostaną zasady, którymi należy się kierować przy tworzeniu kodów kreskowych. Będzie o wysokościach, szerokościach, kolorach, technologiach druku, jak i metodzie ANSI (PN-EN ISO/IEC 15416:2004), dzięki której można dowiedzieć się, czy kod będzie czytany przez skanery.
5 czerwca 12:00 - 13:00 Aktualne standardy nadawania numerów GTIN
Podczas webinarium przedstawionych zostanie 10 zasad, którymi należy się kierować przy zarządzaniu swoją listą kodów. Uczestnicy dowiedzą się też jak identyfikować produkty w okresie promocji oraz co zrobić jeśli numery z przyznanej puli się skończą.
6 czerwca 10:00 - 11:00 Kody kreskowe ratują życie
Ekspert ds. standardów GS1 w ochronie zdrowia, dr Anna Gawrońska, przedstawi jak standardy GS1 usprawniają procesy w codziennej pracy szpitali. Kody kreskowe GS1 pozwalają nie tylko na uniknięcie potencjalnych błędów lekarskich podczas podawania leków, ale także przyspieszą realizację zleceń lekarskich przez pielęgniarki.
7 czerwca 10:00 - 11:00 Skuteczny system traceability, czyli co zrobić, by produkty były bezpieczne dla konsumenta?
Podczas webinarium eksperci opowiedzą co to jest traceabilty (identyfikowalność) oraz jak wdrożenie tego systemu pomaga śledzić produkt "od pola do talerza".
8 czerwca 10:00 - 11:00 Usprawnij swój magazyn z etykietą logistyczną GS1
Eksperci wyjaśnią dlaczego etykieta usprawnia proces przyjęcia towaru, jak można w niej "zakodować" np. datę przydatności do spożycia, czy wagę. Wskażą sieci handlowe, które wymagają od swoich dostawców znakowania dostaw etykietą logistyczną GS1 i powiedzą jak to zrobić.
8 czerwca 12:00 - 13:00 Znakowanie produktów o zmiennej ilości przy pomocy standardów GS1
Szkolenie obejmuje zasady korzystania z katalogu towarów o zmiennej ilości oraz określa kto z tego rozwiązania może skorzystać.

 

Ostatnio zmieniany w wtorek, 29 maj 2018 15:25
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe