Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prosze o pomoc do szkoły mi jest ten raport potrzebny !!!!

Prosze o pomoc do szkoły mi jest ten raport potrzebny !!!! 15 lata 3 miesiąc temu #433

Przedsiębiorstwo „TELLER" - case siudy
Horton Andersen, zastępca dyrektora do spraw logistyki firmy „TELLER", jednego z głównych producentów części do mikrokomputerów, był w Nowym Jorku w celu spotkania się z grupa potencjalnych inwestorów. Poproszono go o opis firmy oraz określenie roli działu logistyki w kształtowaniu zalet konkurencyjnych firmy na rynku , Horton wskazał, iż przedsiębiorstwo produkuje części mikrokomputerowe, który to sektor cechuje się najwyższym tempem wzrostu w całym przemyśle komputerowym. Przedsiębiorstwo sprzedaje swe produkty głównie wytwórcom gotowego sprzętu, którzy montują części „TELLER" do swych systemów mikrokomputerowych.
Przedsiębiorstwo powstało w 1976 roku, obecnie zatrudnia 25000 pracowników, a wartość sprzedaży przekroczyła w poprzednim roku 15mnld dolarów. „TELLER" sprzedaje mikroprocesory, sterowniki, pamięci płyty mikrokomputerowe. Ceiem firmy jest być coraz lepszą, szybszą i tańszą niż konkurenci.
„TELLER" zaopatruje się u dostawców caiego świata i swe produkty również sprzedaje na całym świecie. Aby zostać wybraną przez klientów firma usiłuje zorganizować dostawy do klientów i swoich zakładów produkcyjnych, aby były punktualne, bez uszkodzeń i możliwie tanie.
Horton wyczuwając zwiększony nacisk ze strony rynku stwierdził, że "TELLER" bada obecnie możliwość zorganizowania swego systemu logistycznego z punktu widzenia zarządzania łańcuchem dostaw. Grupa inwestorów przyjęła te wiadomość z uznaniem, lecz opis Hortona jest nieco schematyczny. Inwestorzy zażądali bardziej szczegółowego raportu, który podawałby także przykłady.
• Przygotuj ten raport, pamiętając o tym by wskazać, jakie korzyści może mieć firma ,,TELLLR" z zastosowania nowego podejścia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp:Prosze o pomoc do szkoły mi jest ten raport potrzebny !!!! 15 lata 3 miesiąc temu #438

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3689
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Szanowny Panie,

dziękujemy za zainteresowanie forum naszego portalu, jednakże redakcja portalu logistyka.net.pl nie zajmuje się pisaniem referatów, raportów i prac magisterskich, od tego są wyspecjalizowane portale usługowe. My możemy jedynie wskazać publikacje, do których warto zajrzeć (dział "poszukiwane materiały") lub pomóc rozwiązać konkretne logistyczne zagadnienie merytoryczne (dział "pytanie do eksperta").

Pozdrawiamy
Redakcja
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.119 s.