Zaloguj się
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Praca magisterska - Zarządzanie zapasami w łańcuch

Praca magisterska - Zarządzanie zapasami w łańcuch 4 lata 5 miesiąc temu #9835

  • Dawidow22y
  • Dawidow22y Avatar
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Posty: 1
  • Oklaski: 0
Witam, mój tytuł pracy to "Zarządzanie zapasami w łańcuchu dostawna na podstawie przedsiębiorstwa XXXX Sp.J." dostałem od promotora za zadanie dokonać analizy ABC/XYZ i dla wybranych przedstawicieli tych grup wymodelować rozkład zużycia oraz wyliczyć wielkość zapasu bezpieczeństwa przy określonym prawdopodobieństwie. Analizy ABC/XYZ dokonałem tylko nie wiem jak wymodelować ten rozkład zużycia oraz wyliczyć wielkość zapasu bezpieczeństwa przy określonym prawdopodobieństwie ;(( Ma ktoś jakąś literaturę albo zadania z rozwiązaniem gdzie mógłbym podglądnąć jak to się robi na jakimś przykładzie ? już się mecze z tym od tygodnia.... bardzo prosze o pomoc...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Praca magisterska - Zarządzanie zapasami w łańcuch 4 lata 5 miesiąc temu #9853

  • Lukasz
  • Lukasz Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • Posty: 3688
  • Otrzymane podziękowania: 200
  • Oklaski: 159
Witam,

myślę, że sporo informacji na ten temat można znaleźć np. w książkach:

- S. Krzyżaniak, Podstawy zarządzania zapasami w przykładach, wyd. IV, Poznań 2008,
- S. Krzyżaniak, P. Cyplik, Zapasy i magazynowanie. T. I - Zapasy, wyd. II, Poznań 2008.

Ponadto warto przeczytać artykuły na ten temat, np.: Krótka powtórka z klasycznej teorii zapasów oraz Między teorią a praktyką zarządzania zapasami, lub inne opublikowane na tym portalu.

Pozdrawiam
ŁP
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.092 s.