Zaloguj się

Kuehne+Nagel i DAF Trucks Polska partnerami logistycznymi Maratonu Warszawskiego i Półmaratonu Warszawskiego

Kuehne+Nagel oraz DAF Trucks Polska będą partnerami logistycznymi 43. Maratonu Warszawskiego oraz 15. Półmaratonu Warszawskiego, które odbędą się 26 września br. w Warszawie.

Firmy będą odpowiedzialne za logistykę depozytów. Zawodnicy będą mogli zdeponować swoje rzeczy w specjalnie oznaczonych naczepach Kuehne+Nagel, które zostaną przetransportowane ciągnikami DAF Trucks Polska. Obie firmy zostały wybrane ze względu na kluczową rolę, jaką odgrywają na polskim rynku transportowym.

- Misja Fundacji "Maraton Warszawski" dotycząca popularyzacji biegania jest spójna z wartościami pielęgnowanymi w Kuehne+Nagel. Wspieranie pracowników w realizacji ich sportowych ambicji jest nieodłącznym elementem naszej kultury organizacyjnej. Wierzymy, że równowaga pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym pozwala naszym pracownikom na rozwój własnych pasji i samorealizację. Cieszymy się, że w tym roku możemy uczestniczyć w tym wydarzeniu i wspierać logistykę tak prestiżowej imprezy - komentuje Wojciech Sienicki, dyrektor zarządzający w polskim oddziale Kuehne+Nagel.

- DAF Trucks Polska wspiera aktywność fizyczną jako niezwykle ważny element rozwoju w całościowym podejściu do zdrowia i wydajności ludzkiej. Są to elementy nierozerwalnie związane z filozofią firmy DAF, która ma ambicję pokonania dodatkowej mili, aby dostarczać właściwych rozwiązań transportowych dostosowanych do warunków pracy. Bycie najbliżej klienta i rynku wymaga dużej sprawności operacyjnej. Hart ducha i wytrwałość wykuwa się w efekcie realizacji osobistych ambicji podczas zdrowej rywalizacji sportowej, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tych i kolejnych zmaganiach - powiedział Mariusz Piszczek, dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska.

W maratonie wystartuje 10 zawodników z Kuehne+Nagel oraz 10 zawodników z firmy DAF Trucks Polska, a dziesiątki wolontariuszy wraz z rodzinami będą dopingować swoich kolegów i swoje koleżanki podczas ich sportowych wyczynów. Dodatkowo podczas całego dnia imprezy będzie można odwiedzić stoisko partnerów logistycznych w Multimedialnym Parku Fontann w Warszawie.

Źródło: Kuehne+Nagel

O społecznej odpowiedzialności biznesu czytaj także:
- DB Schenker na czele rankingu odpowiedzialnych firm
- FedEx oficjalnym sponsorem UEFA Champions League!
- Prologis wyposaża parki w urządzenia ratujące życie
- UTK opublikował Raport CSR
- Allegro dołącza do UN Global Compact
- Żabka wycofuje plastikowe torby z sieci

Ostatnio zmieniany w czwartek, 09 wrzesień 2021 14:55
Zaloguj się by skomentować
Strony internetowe