logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Forum Blockchain Alliance Poznań

Rodzaj wydarzenia: seminarium

Data rozpoczęcia: 2019-02-19

Data zakończenia: 2019-02-19

Miejsce konferencji: Poznań, Beyond.pl Data Center, ul. A. Kręglewskiego 11

Organizator: Blockchain Alliance

Rola AI, ML w wykorzystaniu Blockchain, metody sprzedaży koncepcji dysruptywnych technologii, zastosowań aplikacji opartych o współdzielony zapis transakcji, a także zapisów umów wdrożeniowych w zakresie Blockchain.

Blockchain Alliance pojawia się pierwszy raz w Poznaniu. Za nami już szereg spotkań w Warszawie i Krakowie w 2018 r. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy osoby, które chciałyby dowiedzieć się w jaki sposób działają dysruptywne innowacje oparte na technologii rozproszonego rejestru (DLT) oraz współdzielonego zapisu transakcji (Blockchain). Również w zakresie AI (Artificial Intelligence) i ML (Machine Learning) w kontekście Blockchain z perspektywy i doświadczeń polskich podmiotów w rodzącej się nowej zdecentralizowanej ekonomii.

Zapraszamy w szczególności menedżerów i specjalistów z zakresu prawa, finansów, nowych technologii, logistyki, handlu, osób odpowiedzialnych za rozwój biznesu, podejmowanie decyzji strategicznych, rozwijających koncepcje R&D w Blockchain.

Organizatorzy planują 3 paralelne sekcje konsultacji grup akceleracyjnych z czołowymi postaciami polskiej sceny blockchain w zakresie prawa, biznesu, technologii. Na zakończenie przewidziano dyskusję plenarną pomiędzy prelegentami i uczestnikami spotkania. Dla lepszej integracji uczestników po wydarzeniu planowany jest networking i możliwość doświadczenia, w jaki sposób chroni się dane w obiekcie o standardzie Rated 4 wg ANSI/TIA-942, które będzie niezwykłym doświadczeniem dla wszystkich uczestników spotkania.

 

Agenda i rejestracja: https://blockchainalliancepoznan.evenea.pl

 

 

 

 

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

Do końca 2020 roku C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy....

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności…

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności powyżej 800 kg

Pocztowcy z Poznania testują jeden z najnowocześniejszych samochodów elektrycznych o ładowności powyżej 800 kg. Testy...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół życzy Redakcja portalu www.logistyka.net.pl  

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj