logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Konferencja "e-Administracja dla Biznesu"

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2019-05-15

Data zakończenia: 2019-05-15

Miejsce konferencji: Warszawa

Organizator: Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania; Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii

Zapraszamy Państwa do udziału w Konferencji "e-Administracja dla Biznesu" (EAB 2019). Jest to wydarzenie, które łączy świat biznesu z administracją publiczną poprzez promocję i upowszechnianie e-usług.

W IV edycji imprezy organizatorzy skupią się głównie na elektronicznym fakturowaniu. Przedstawią ideę e-fakturowania w kontakcie z administracją, omówią ponadto zasady działania Platformy Elektronicznego Fakturowania (PEF) – efaktura.gov.pl

Konferencja jest adresowana do przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji zrzeszających przedsiębiorców oraz samych przedsiębiorców zainteresowanych wdrażaniem e-usług, w szczególności tych, którzy realizują dostawy lub usługi w ramach zamówień publicznych.

Podczas konferencji będą mogli Państwo wziąć udział w praktycznych warsztatach, pokazujących możliwości Platformy Elektronicznego Fakturowania.

Do udziału w konferencji zapraszamy zwłaszcza przedstawicieli instytucji publicznych odpowiadających za: realizację zamówień publicznych, pracowników księgowości oraz osoby odpowiedzialne za tworzenie procedur obiegu dokumentów w instytucjach.

Organizatorami konferencji są: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii wraz z Siecią Badawczą Łukasiewicz - Instytutem Logistyki i Magazynowania, który od wielu lata wspiera rozwój e-administracji i wdrażanie e-usług, współpracując z organami publicznymi w kraju i za granicą.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY i zapewni Państwu dostęp do najnowszej wiedzy w zakresie e-usług, w szczególności e-fakturowania oraz da szansę praktycznego poznania tego obszaru.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www konferencji.

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

Do końca 2020 roku C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy....

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności…

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności powyżej 800 kg

Pocztowcy z Poznania testują jeden z najnowocześniejszych samochodów elektrycznych o ładowności powyżej 800 kg. Testy...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół życzy Redakcja portalu www.logistyka.net.pl  

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj