logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

PARTNER PORTALU:

A+ A A-

Nowa strona Fundacji GS1 Polska

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

5 grudnia 2016 r. ruszyła nowa strona internetowa Fundacji GS1 Polska. Jakie zmiany i udogodnienia przygotowano dla Uczestników Systemu GS1?

dr inż. Elżbieta Hałas, Członek Zarządu Fundacji GS1 Polska: Postanowiliśmy przede wszystkim uprościć naszą stronę oraz dostosować ją do najnowszych trendów i wytycznych GS1. Teraz nasza strona jest, z jednej strony podobna w stylu do każdej ze 111 stron organizacji GS1 na świecie, a z drugiej strony, mamy taką  nadzieję, bardziej komunikatywna i dostosowana do potrzeb uczestników systemu na polskim rynku.  Strona www jest jednym z najważniejszych kanałów kontaktu pomiędzy nami a uczestnikami systemu GS1 w Polsce.
Przeprojektowaliśmy i uprościliśmy dostęp do najważniejszych treści, jakich szukają internauci. W nowoczesnej i, jak nam się wydaje, przystępnej formie,  zaprezentowaliśmy najważniejsze branżowe rozwiązania i dobre praktyki uzgodnione i wdrażane w Polsce, a także uprościliśmy dostęp do wszystkich  oferowanych narzędzi.
Strona jest teraz  przyjazna dla tabletów, smartfonów i innych urządzeń mobilnych - dzięki automatycznemu dostosowywaniu obszaru strony do rozmiarów ekranu urządzeń przenośnych, obsługa serwisu jest szybka i wygodna. Umożliwia także łatwe dzielenie się treściami poprzez media społecznościowe, takie jak: Facebook, Twitter czy Google+. Dla osób, które nie mają czasu przeglądać strony na bieżąco, a chciałyby otrzymywać informacje o naszych webinariach, szkoleniach, konferencjach i nowościach z branży, uruchomiliśmy newsletter, do którego mogą się bezpłatnie zapisać.
Ponieważ chcemy maksymalnie podnieść komfort użytkowania naszej nowej strony internetowej, zachęcamy wszystkich do przekazania nam swoich opinii i sugestii dotyczących jej dalszej modernizacji. W związku z tym przygotowaliśmy krótką ankietę dotyczącą funkcjonalności i przejrzystości strony WWW, prosząc jednocześnie Czytelników portalu Logistyka.net.pl o jej wypełnienie.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 grudzień 2016 08:24

Newsletter

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj