logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Jednym z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej w tym roku będzie na pewno Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018, organizowany już po raz czternasty przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Pod jakim hasłem będzie przebiegała tegoroczna edycja?

Ilona Kużaj-Aydar, pr & event manager, Instytut Logistyki i Magazynowania: Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS są CYFROWE ŁAŃCUCHY DOSTAW. Świat wkracza w okres zwany czwartą rewolucją przemysłową. Symbolem pierwszej była para, drugiej - elektryczność, trzeciej - automat. Czwarta rewolucja przemysłowa polega na cyfryzacji - od produkcji poprzez sprzedaż aż do zaangażowania końcowego klienta. W związku z tym zmieniają się już nie tylko modele biznesowe, lecz także całe łańcuchy dostaw i oferta produktowa.
Aby zmierzyć się ze złożonym zagadnieniem cyfryzacji oddajemy do dyspozycji uczestników unikalną platformę wymiany myśli i doświadczeń, jaką stanowi Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018. 23 i 24 maja 2018 roku w Poznaniu spotkają się eksperci z praktyki gospodarczej i osobowości świata nauki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujących wszystkie etapy łańcucha dostaw.
Polski Kongres Logistyczny, jako jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Europie, podejmuje kompleksowo zagadnienia, m.in. z zakresu: transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań ICT. Wystawa "Rynek Logistyczny" to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług informatycznych i urządzeń ADC, operatorów logistycznych, deweloperów powierzchni magazynowych, wyposażenia magazynów, doradców i instytucji edukacyjnych.
Polski Kongres Logistyczny zgromadził w 2016 roku ponad 830 uczestników. Podczas tegorocznego wydarzenia, równie liczne grono uczestników będzie miało okazję poznać najlepsze praktyki, podjąć dyskusję w ramach sesji tematycznych oraz zapoznać się z działalnością Amazon, Beyond, Dachser i VW we Wrześni w ramach organizowanych warsztatów. Organizatorzy, dzięki aplikacji networkingowej, dbają również o łatwość nawiązywania kontaktów oraz ich zacieśnianie podczas uroczystego Logistics Party.
   W programie tegorocznego kongresu uczestnicy znajdą sporą dawkę nowej wiedzy oraz odważne wystąpienia, które poprowadzą nas dalej w cyfrową rzeczywistość.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 luty 2018 08:36

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

C.H. Robinson zatrudni stu specjalistów IT w Warszawie

Do końca 2020 roku C.H. Robinson zatrudni ponad stu specjalistów IT do warszawskiego oddziału firmy....

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności…

W Poznaniu pracownicy Poczty Polskiej testują auta elektryczne o ładowności powyżej 800 kg

Pocztowcy z Poznania testują jeden z najnowocześniejszych samochodów elektrycznych o ładowności powyżej 800 kg. Testy...

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, odpoczynku w gronie rodziny i przyjaciół życzy Redakcja portalu www.logistyka.net.pl  

Ostatnio na forum

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj