logistyka.net.pl - wortal logistyczny | logistyka | e-logistyka | TSL

       WYDAWCA            PARTNER PORTALU

   

A+ A A-

Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018

Oceń ten artykuł
(1 Głosuj)

Jednym z najważniejszych wydarzeń w branży logistycznej w tym roku będzie na pewno Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018, organizowany już po raz czternasty przez Instytut Logistyki i Magazynowania w Poznaniu. Pod jakim hasłem będzie przebiegała tegoroczna edycja?

Ilona Kużaj-Aydar, pr & event manager, Instytut Logistyki i Magazynowania: Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS są CYFROWE ŁAŃCUCHY DOSTAW. Świat wkracza w okres zwany czwartą rewolucją przemysłową. Symbolem pierwszej była para, drugiej - elektryczność, trzeciej - automat. Czwarta rewolucja przemysłowa polega na cyfryzacji - od produkcji poprzez sprzedaż aż do zaangażowania końcowego klienta. W związku z tym zmieniają się już nie tylko modele biznesowe, lecz także całe łańcuchy dostaw i oferta produktowa.
Aby zmierzyć się ze złożonym zagadnieniem cyfryzacji oddajemy do dyspozycji uczestników unikalną platformę wymiany myśli i doświadczeń, jaką stanowi Polski Kongres Logistyczny LOGISTICS 2018. 23 i 24 maja 2018 roku w Poznaniu spotkają się eksperci z praktyki gospodarczej i osobowości świata nauki, aby dyskutować o trendach i wyzwaniach oraz dzielić się wiedzą na temat nowych modeli biznesowych i koncepcji technologicznych obejmujących wszystkie etapy łańcucha dostaw.
Polski Kongres Logistyczny, jako jedno z najważniejszych wydarzeń logistycznych w Europie, podejmuje kompleksowo zagadnienia, m.in. z zakresu: transportu, magazynowania, usług logistycznych, logistyki miejskiej oraz rozwiązań ICT. Wystawa "Rynek Logistyczny" to jedyne w Polsce miejsce, gdzie uczestnicy mają możliwość poznania pełnej oferty dostawców usług informatycznych i urządzeń ADC, operatorów logistycznych, deweloperów powierzchni magazynowych, wyposażenia magazynów, doradców i instytucji edukacyjnych.
Polski Kongres Logistyczny zgromadził w 2016 roku ponad 830 uczestników. Podczas tegorocznego wydarzenia, równie liczne grono uczestników będzie miało okazję poznać najlepsze praktyki, podjąć dyskusję w ramach sesji tematycznych oraz zapoznać się z działalnością Amazon, Beyond, Dachser i VW we Wrześni w ramach organizowanych warsztatów. Organizatorzy, dzięki aplikacji networkingowej, dbają również o łatwość nawiązywania kontaktów oraz ich zacieśnianie podczas uroczystego Logistics Party.
   W programie tegorocznego kongresu uczestnicy znajdą sporą dawkę nowej wiedzy oraz odważne wystąpienia, które poprowadzą nas dalej w cyfrową rzeczywistość.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 luty 2018 07:36

Newsletter

Z ostatniej chwili

  • 1
  • 2
  • 3

Nowoczesne lokomotywy dla PKP CARGO

Nowoczesne lokomotywy dla PKP CARGO

Firma PKP CARGO SA zawarła umowę z firmą Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz S.A. na naprawę...

Zagraniczni klienci branży TSL lepszymi płatnikami niż Polacy

Zagraniczni klienci branży TSL lepszymi płatnikami niż Polacy

W zeszłym roku Hussar Transport S.A. zrealizowała aż 84% międzynarodowych przewozów. Spółka przeprowadziła analizę struktury...

Solaris dostarczy 10 autobusów elektrycznych do Hamburga

Solaris dostarczy 10 autobusów elektrycznych do Hamburga

10 autobusów elektrycznych marki Solaris Urbino 12 zasili flotę hamburskiego operatora transportu publicznego HOCHBAHN. Zgodnie...

 Instytut Logistyki i Magazynowania

Zapisz się do newslettera

Logowanie

LOGOWANIE

Rejestracja

Rejestracja użytkownika
lub Anuluj